Yusuf Güney Verdiği Konserle İstanbul'u Salladı

Yusuf Güney İstanbul Üsküdar'da konser verdi. Konserinde hangi şarkılarını seslendirdi? Engelli hayranına hangi şarkı eşliğinde dans etti? Hangi usta isimlerin taklidini yaptı? Hayranlarını nasıl mest etti?

Yusuf Güney Verdiği Konserle İstanbul'u Salladı
11 Kasım 2019 - 14:09

Yusuf Güney İstanbul'da Üsküdar Belediyesi, kültür- sanat dünyasının dikkat çeken isimlerini buluşturmaya devam ediyor. Şarkılarıyla ve yaşam tarzıyla da özellikle gençlerin gönlüne hitap eden Yusuf Güney, Nevmekan Sahil’de “Akustik Muhabbet” temasıyla düzenlenen konserde sevenleriyle buluştu.

Yeni nesil pop müziğin başarılı temsilcilerinden olan sanatçı, dillerden düşmeyen şarkılarını sevenleriyle karşılıklı muhabbet ederek seslendirdi. Konser sırasında Halit Akçatepe, Zeki Alasya, Metin Akpınar, Kemal Sunal taklitleri yapan sanatçı, sevenlerini kahkahaya boğdu.

Şarkılarını Hayranlarıyla Birlikte Söyledi
Yusuf Güney’in en sevilen şarkılarından Aşk-ı virane, İlle de uğruna ölmem mi gerek, Ördü kader ağlarını, Sevdaluğun sarmadi, Emri olur şarkılarını hayranlarıyla hep birlikte söylediler. Yakışıklı sanatçı Yusuf Güney yeni şarkısı olan Çok Sevdim Duydun mu şarkısının nakaratını hayranlarıyla birlikte söyledi.

Katılımcılarla soru- cevap şeklinde, keyifli bir muhabbet eşliğinde gerçekleştirilen konserde söylenen şarkılar, tüm Üsküdar’da yankılandı. Katılımcılar arasında yer alan engelli bir hanımefendiyle Melekler seni bana yazmış şarkısını seslendirerek dans etti.
Yusuf Güney sevenlerinin fotoğraf çekme isteğini kırmayıp dakikalarca süren bir fotoğraf çektirdi.  TRT spikeri Banu Karakuş’un sunumuyla, keyifli muhabbeti ve dillerden düşmeyen şarkılarıyla Üsküdarlılara çok özel bir gece yaşatan sanatçı, sevenlerini coşturdu.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum