Youtube, Yeni Uygulamasında TikTok Özelliği Olacak

Youtube'un yeni uygulaması Tiktok Gibi olacak Google, Tiktoku Youtube taşıyacak Bu özellik YouTube Shorts adı verilecek Youtube'nın yeni rakibi Tiktokmu Olacak?

Youtube, Yeni Uygulamasında TikTok Özelliği Olacak
02 Nisan 2020 - 14:00

Türkiye’de yaklaşık 20 milyon insanın kullandığı TiktTok özeliği yotube'a geliyor. Yotube Gelen bu yeni özelik aynı TikTok Uygulamasına benzer özelikler taşıyacağı belirtilirken Youtube'nin Yeni Rakibi TikTOK olacaga benziyor.

Türkiye genelinde Milyonların kullandığı uygulama Dünyada Yarım milyar kişi TikTok uygulamasını kullanıyor. Yarım Milyon İnsanın kullandığı TikTok'a yeni bir rakib geliyor. Youtube Android ve iOS uygulamalarına Shorts isimli bir özellik ekleyerek TikTok'a rakib olması bekleniyor.Youtube içinde barındırdığı milyonlarca müziği ile TikTok uygulamasına benzer bir uygulama çıkaracak. Kullanıcılar aynı TikTok müzikleri kısa çektikleri video ile birleştirerek kendilerine aynı TikTok uygulamasına benzer içerik oluşturacaklar. yotubenin yeni özelliği kısa süre içinde kullanıcılar ile buluşacak. Ayrıca Youtube Shorts kullanıcıları Youtube'nin geniş kütüphanesi Müzik arşivinde sahip olacak. Kullanıcılar video çekerken youtubenin geniş müzik kütüphanesinden yaralanacak.

Dünyada yarım milyon insanın kullandığı TikTok uygulaması benzer bir uygulama olacak Short kullanıcılar tarafından merak ile bekliyor.

Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum