Yonca Evcimik Yeni Yaşını Sosyal Medya Paylaştığı Cesur Pozlar İle Kutladı

Ünlü şarkıcı Yonca Evcimik Yeni Yaşını Sosyal medya Hesabından yaptığı cesur mayolu paylaşımı ile kutladı. 56 yaşına giren güzel oyuncu fit görünüşü büyük beğeni topladı.

Yonca Evcimik Yeni Yaşını Sosyal Medya Paylaştığı Cesur Pozlar İle Kutladı
16 Eylül 2019 - 09:15

Ünlü şarkıcı Yonca Evcimik Sosyal medya hesabından yeni yaşını kutladı Yonca Evcimik 56 Yaşına girdiğini ve cesur mayolu pozu ile sosyal medya hesabından paylaşım yaparak Gösteri daha yeni başlıyor. İfadelerini kullandı.

Ünlü şarkıcı ve oyuncu olan Yonca Evcimik Sosyal medya hesabından 56 yaşına girdiğini ve ''Gösteri daha yeni başlıyor '' diyerek İnstagram hesabından kutladı. Ünlü Şarkıcı Yaşına rağmen fit görüntüsü ile genç kızlara adeta taş çıkarıyor.

Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından yaptığı mayolu paylaşımı ile yeni yaşını kutladı. Ve paylaşımına şu ifadeleri ekledi.  "Bugün benim doğum günüm. 56 yaşıma selam olsun. Rakamlarla hiç işim olmadı. Ruhumu genç tuttuğumu ve içimdeki çocuğu hiç kaybetmeyeceğimi çok iyi biliyorum. Bana her zaman sorulan 'Nasıl bu kadar enerjik ve genç kalıyorsun?' sorusunun cevabı çok açık aslında.

Malum dış görünüş için her türlü nimetten yararlanmak mümkün ama insanın ruhunu genç tutmak için hiç bir tıbbi müdahale şansı yok. Ben ve içimdeki büyümeyen çocuk her daim genç ve enerjik kalmaya devam edeceğiz. Yeni yaşım kutlu olsun. Gösteri daha yeni başlıyor" dedi
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum