Yakışıklı Model Eski Mahkûm Galatasaray Forması Giydi Gündeme Bomba Gibi Düştü

Yakışıklı Model Eski Mahkûm Galatasaray Forması Giydi Küçük yaşlardan beri suç dünyasının içinde olan Jeremy Meeks birçok kez değişik suçlardan dolayı hapse girip çıkmıştı.

Yakışıklı Model Eski Mahkûm Galatasaray Forması Giydi Gündeme Bomba Gibi Düştü
30 Eylül 2019 - 12:57 - Güncelleme: 30 Eylül 2019 - 13:19

İlk evliliğinden bir, Topshop mağazalar zincirinin varisi Chloe Green ile ilişkisinden de bir çocuğu bulunan Meeks, soygun, hırsızlık, huzuru ihlal, uyuşturucu madde satışı ve çete üyeliğinden mahkûm olarak girdiği cezaevinden nasıl kurtulduğunu ve dehşet verici hayat hikâyesini anlattı.

Eroine bağımlı olarak doğdum. Çünkü annem hamileyken bile eroin kullanmış. Çocukluğum çok karanlıktı. Ben dokuz aylıkken babam bir cinayet işledi.“Küçük yaşta her şeyi öğrenmem gerekti. 15 yaşında evden çıktım ve artık sokaklardaydım” dedi.
Beş kez vurulduğunu ve çeteler tarafından beysbol sopalarıyla dövüldüğünü anlatan Meeks, suç tarihini ise şu sözlerle aktardı:

“2014’te ciddi hırsızlık ve ateşli silah bulundurma suçundan hapse girdim. Mahkûm elbiseli resimlerim gazetelerde yayınlanınca bir anda ünlü oldum. Günde 300 mektup almaya başladım. Bazı hayranlarım  kitapların içinde para yolladılar.”


Hayatını bir yargıcın değiştirdiğini belirten Meeks, “Önerilen 63 ay hapis cezasını 27 aya düşürdü. Beni sakınan, lütuf gibi bir şeydi, tek şey yargıçtı. Bana birçok yönden yardımcı oldu.”


Jeremy Meeks Kimdir

Jeremy Meeks 1984 yılının Şubat ayında Amerika, Kaliforniya’da dünyaya gelmiştir. Burcu Kova, göz rengi mavi, saç rengi kahverengi, boyu 1.83 cm, kilosu ise 75’tir.

10. sınıfa kadar okumuştur. Annesinin ismi Katherine Angier’dir, Bryan Varela ve Emery Meeks isimlerinde iki kardeşi vardır. Günümüzde yaşantısını Amerika, Kaliforniya’da sürdürmektedir.

Spor yapmak ve basketbol oynamaktan çok hoşlanmaktadır.

Çocukluk yıllarından itibaren defalarca mahkeme salonlarına girip çıkmıştır. Dikkatsiz araba kullanmak, hırsızlık ve yaptığı kavgalar nedeni ile sayısız kez hakim karşısına çıkmıştır.

2002 senesinde soygun ve genç bir çocuğa saldırmak suçundan bir Kaliforniya hapishanesinde 9 yıla mahkum edildi.

Orada aynı zamanda Kuzey tarafı Gangster Crips’in üyesi olan şiddetli bir suçlunun ününe sahipti. 2014 yılının Haziran ayında ise Stockton’da bir çete soruşturması sırasında tekrar tutuklandı. Crips isimli bir çetenin eski üyesi’dir.

Hapishaneye girdikten bir süre sonra sosyal medyadan paylaştığı resimler ile bir anda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hapisten çıktıktan sonra ise oyunculuk ve modellik üzerine teklifler almıştır.

2016 yılının Mart ayında tahliye edilmiş, hemen tahliyenin ardından modellik ve Dj’lik yapmaya başlamıştır. Günümüzde de hem oyuncu, hem de model olarak kariyerini sürdürmektedir.

Muzurca.com 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum