Ünlülerin Yerli Otomobil İle İlgili Sosyal Medya Paylaşımları

Yerli otomobilin tanıtımı yapıldıktan sonra ünlüler sosyal medya platformu olan Twitter'dan nasıl paylaşım yaptılar? Ünlüler yerli otomobil için nasıl mesajlar yayınladılar? Türkiye'nin gururu olan yerli ve milli otomobil kaç yıl aradan sonra yapıldı? Detaylar haberimizde.

Ünlülerin Yerli Otomobil İle İlgili Sosyal Medya Paylaşımları
28 Aralık 2019 - 15:15

Türkiye’nin yıllardır beklediği yerli otomobil dün Recep Tayyip Erdoğan’ın eşliğiyle tanıtıldı. Beklenen yerli otomobil 61 yıl aradan sonra gerçekleşti. Türkiye’nin ilk milli ve yerli otomobili olan TOGG markasıyla dün tanıtıldı.

Ünlülerde bu duruma sessiz kalmadı. Sosyal medya hesaplarından yerli ve milli otomobil için mesajlar yağdı. Birbirinden ünlü isimler yerli otomobil için gururlandıklarını ve hayır dileklerini şu şekilde paylaştılar.

İŞTE ÜNLÜLERİN YERLİ OTOMOBİL İÇİN SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI

Mehmet Bozdağ; Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman’ın yapımcısı olan Mehmet Bozdağ’ın paylaşımı; 65 yıllık rüya gerçeğe dönüştü. Büyük hayallerin ve büyük ideallerin büyük hedeflerin ülkesi. Türkiye'nin Otomobili hayırlı olsun. Bu gururu bizlere yaşatan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a Bakanımız Mustafa Varank'a ve emeği geçenlere sonsuz teşekkürler. İfadesiyle paylaşım yaptı.
Fettah Can; Gururlanmamak elde değil, bravo.
Alişan; Gurur duyduk. Paylaşımını yaptı.

Demet Akalın; Nazar boncuğu paylaşımının altına hayırlı olsun. Notunu düştü.Uğur Işılak; Bismillah demek önemliydi, bitirmek hepsinden de önemli. Helal olsun emeği geçenlere Eksikler olacak mutlaka; aslolan eksik arayıp vurmaya çalışmak değil, böyle bir niyeti takdir ederek destek olmak ve geleceğe birlikte yürüyebilmektir.  

Ünlüler resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşmış oldukları mesajlarla çok gururlandıklarını ve 65 yıldır yerli otomobilin Türkiye’nin rüyası olduğunu dile getirdiler.
Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum