Ünlülerin Tecavüz Olayları! Oscar Ödüllü Yönetmenin Saldırısı ve Ünlü Kadın Oyuncusunun İtirafı

Ünlü isimlerin yaşadıkları tecavüz olaylarına dair yeni bir itiraf geldi. Fransız oyuncu Valentine Monnier 18 yaşında yaşadığı korkunç olayı yıllar sonra anlattı. Fransız oyuncu dünyaca ünlü Oscar ödüllü yönetmen Roman Polanski’nin kendisine tecavüz ettiğini söyledi.

Ünlülerin Tecavüz Olayları! Oscar Ödüllü Yönetmenin Saldırısı ve Ünlü Kadın Oyuncusunun İtirafı
11 Kasım 2019 - 18:02

Bir dönemin ünlü kadın oyuncuları arasında yer alan ve güzelliği ile magazin gündeminde önemli yer tutan Valentine Monnier başından geçen korkunç olaylara dair açıklamalarda bulundu. Henüz 18 yaşında yaşadığı olayları ilk defa açıklayan Fransız oyuncu Valentine Monnier, yaşadığı tecavüz olayını kamuoyu ile paylaştı.
Dünyaca ünlü bir yönetmen olan ve 2001 yılında Oscar kazanması başaran Roman Polanski’nin kendisine yönelik saldırısını açıklayan Valentine Monnier konuya dair şu ifadeleri kullandı.
 


OSCAR’LI YÖNETMENE TECAVÜZ SUÇLAMASI
 
Fransız oyuncu Valentine Monnier yaşadığı olaya ilişkin açıklamalarında söz konusu iğrenç saldırının 1975 yılında yaşandığını ifade etti. Şuan 62 yaşında olan Fransız oyuncu olay yaşandığında 18 yaşında olduğunu söyledi. İsviçre'nin Gstaad bölgesindeki bir kayak merkezinde ünlü yönetmen Roman Polanski'nin kendisine yönelik saldırılarını itiraf eden oyuncu önce dayak yediğini daha sonra tecavüze uğradığını söyledi.


 
Fransız oyuncu Valentine Monnier’ın Tecavüz Açıklaması

 
''Roman Polanski'nin tecavüzüne uğradım. Onunla hiçbir bağlantım yoktu, ne kişisel olarak ne de profesyonel olarak. Kayaktan döndükten sonra bana saldırdı. Teslim olana kadar beni dövdü ve sonra bana tecavüz etti. Daha yeni 18 yaşına girmiştim. Ölmekten korkmuştum. Birine anlatırsam bana zarar vereceğini söylemişti."
 
Bu tecavüz suçlaması Roman Polanski için ilk değil. Daha önce ABD’de 13 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz etmekle yargılanan ünlü yönetmen, bundan dolayı uzun süredir ABD’ye gitmiyor. 2001 yılında The Pianist filmi ile Oscar kazanan Roman Polanski, tecavüz iddiaları nedeniyle ABD’ye ödül almaya gitmemişti.
 
Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum