Ünlülerin Sosyal Medyada 10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajları

Mustafa Kemal Atatürk'ü anma etkinliği tüm yurtta üzüntüyle anıldı. Sosyal medya hesaplarında ünlülerin 10 Kasım paylaşımı...

Ünlülerin Sosyal Medyada 10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajları
10 Kasım 2019 - 16:01

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü anma günü olan bugünü 81. yıldönümünde ülkenin her yerinde vatandaşlar tarafından törenlerle anılıyor.

10 Kasım sabahı saat dokuzu beş geçe gözlerini hayata kapayan ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ü sosyal medyada siyasi ve ünlü bir çok isim andı.

Ünlülerin Atatürk’ü Anma Mesajları

Şahan Gökbakar: Güzel adam; geride bıraktığın ülkeyi ve cumhuriyeti olduğu kadar, aynı zamanda mirasın olan değerleri, doğruları ve ilkeleri de koruyoruz merak etme... Sayende kafamız dik, yüreğimiz vatan sevgisiyle dolu, gururlu onurlu evlatlar olduk... İlkokulda "Varlığım Türk varlığına armağan olsun. Ne mutlu Türküm diyene!" diye her bağırdığımızda biraz daha adam olduk... Seni gördükçe, seni tanıdıkça daha iyi bir insan olmayı, ilkeli durmayı, boyun eğmemeyi öğrendik. Hep mutluluk kapladı içimizi seni ve bizim için yaptıklarını düşününce. İki evladım var ellerinden öper Atam, onlara da anlatıyoruz öğretiyoruz seni annesiyle birlikte. Kimselere aldırmadan ve seni hiç unutmadan, unutturmadan yaşıyoruz... Gözün arkada kalmasın hiç... Nurlar içinde yat... İyi ki varsın güzel adam... Hep varsın...
Alişan: 10 Kasım Türkiye Cumhuriyet’inin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 81. Yıldönümünde saygı,sevgi ve rahmetle anıyorum.

Demet Evgar: "Bu topraklarda doğmuş bir kadın olarak, en büyük hediyemsin ... Seni anmak, suyun öte yanından ortak bir aşkı yad etmek demek... 

Gupse Özay: Çok özlem, çok sevgiyleCem Davran: Saygıyla, özlemle, sevgiyle anıyorum. Hep ışığınla, hep fikirlerinle.

Acun Ilıcalı: Vefatının 81. yılında Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü sevgi, saygı ve minnetle anıyorum.Defne Samyeli: Seni andığımız bir 10 Kasım daha Atatürk’üm. Açtığın yolda, kurduğun ülküde, gösterdiğin amaçta, hiç durmadan yürüyeceğime and içerim.Selçuk Yöntem: Her zaman kalbimizdesin..

Betül Demir: Atam izindeyiz. Işığın her zaman yüreklerimizi aydınlatacak. Açtığın yolda gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğime ant içerim.

Yılmaz Erdoğan: Değerlerin ve emanetin bizimle yaşamaya devam edecek. Saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz…Oktay Kaynarca: Ruhun şad olsun atam.. Her daim sonsuza kadar yolun yolumuzdur...

Ünlülerden gelen 10 Kasım Mustafa Kemal Atatürk’ü anma gününde birbirinden anlamlı mesajlar geldi. Ünlülerin paylaştığı 10 Kasım mesajlarına takipçilerinden binlerce beğeni geldi.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum