Ünlülerden Biz Bize Yeteriz Kampanyasına Destek! Kim Ne Kadar Yardımda Bulundu

Dün akşam saatlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı Biz Bize Yeteriz Türkiyem Milli Dayanışma Kampanyası'na hangi parti başkanı ve bakanlar destek verdi? Başlatılan kampanyaya hangi ünlü isimler yardımda bulundu? Ünlü isimlerin kampanya kapsamında verdiği miktarlar ne kadar?

Ünlülerden Biz Bize Yeteriz Kampanyasına Destek! Kim Ne Kadar Yardımda Bulundu
01 Nisan 2020 - 08:21

Korona virüs nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Biz Bize Yeteriz Türkiyem  Miili Dayanışma Kampanyası’na ünlülerden tam destek geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 7 aylık maaşını başlatarak yaptığı kampanya ya Devlet Bahçeli beş maaşını bağışlayarak kampanyaya dahil oldu.

Ardından Sağlık Bakanlığı, Bakan ve Belediye Başkanlarının tam destek verdiği kampanyaya da bazı ünlü isimlerde  yardımda bulundu. Milli Dayanışma Kampanyası’na destek olan ünlü isimleri şöyle sıralayabiliriz;MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI’NA DESTEK VEREN ÜNLÜ İSİMLER

Biz Bize Yeteriz  Türkiyem Milli Dayanışma Kampanyası’na ünlü isimlerden AHBAP Derneği’nin kurucusu Haluk Levent 30 bin tl ile destek oldu. Ardından Seda Sayan 100 bin tl’lik bağışla kampanyaya destek oldu.  Seda Sayan Haluk Levent’in AHBAP derneğine kayıtlı 360 ailenin iki aylık masrafını da karşıladı.

Kampanyaya destek olan diğer bir isim ise Şahan Gökbakar oldu. Şahan Gökbakar gönderdiği rakamı açıklamadı. Verdiği rakamı açıklamayan bir diğer isim ise Amerika’lı dünyaca ünlü sanatçı Della Miles oldu.
Milli Dayanışma Kampanyası’na destek olan diğer bir isim ise Mustafa Ceceli oldu. Mustafa Ceceli kampanyaya 50 bin tl bağışta bulundu.

Muzurca.com 


YORUMLAR

  • 0 Yorum