Ünlü sarkıcı Mehir Olarak 10 Külçe Altın İstedi Düğün Takıları İle 5 Milyonluk Villa Alırım Dedi

Ünlü şarkıcı Aylin Çoskun Dini Nikah sırasında 10 Külçe Altın istemişti. DÜğünde ise Takılan altınlardan 5 Milyonluk bir villa alabileceğini söyledi.

Ünlü sarkıcı Mehir Olarak 10 Külçe Altın İstedi Düğün Takıları İle 5 Milyonluk Villa Alırım Dedi
23 Eylül 2019 - 14:42

Ünlü şarkıcı Aylin Coşkun dini nikâh sırasında nişanlısından Mehir olarak 10 külçe altın istemişti. Ünlü şarkıcı geçen Kasım 2018'de doğum gününü kutlamak için gittiği Tayland'ın Phuket adasında 15 yıllık sevgilisi Volkan Aslan'dan evlilik teklifi alan şarkıcı evlendi.Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk olan Aylin Coşkun, düğününde kilolarca altın taktılar:"Emirkan iki tane büyük altın taktı. Hande Yener pırlanta yüzük taktı.

Eşimde bir pırlanta yüzük taktı.

Babam düğün hediyesi olarak bir arsa ve dükkân aldı. Sonra babam sağ kolun benim onu kimseye ayırma dedi. Bütün altınlar iç içe girdi, çıkaramadım ve bileklerim kanadı.Boynuma takılan kolyeleri falan kopararak çıkarıp atmışım. Bir ara 'takmayın, takmayın' diyordum. Takılarımla kuyumcu dükkânı açamam ama 5 milyonluk bir villa alırım.

Zaten erkek ve kız tarafı olarak oraya bir ev parası bıraktılar. Boynumda zaten fıtık var bir ağırlık oldu. Hande (Yener) 'Bir ara takıda duruyorsun yüzün şişmeye başladı gözümün önünde.

Bir ara gelip seni alıp artık takmayın diyecektim' dedi.
 
Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum