Ünlü Şarkıcı Evde Kalın Ben Size Para Göndereceğim Paylaşımı

ABD'li ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından takipçilerine seslendi. Sizler evlerinizde kalın hükumete yardımcı olun gerekirse ben size para gönderirim paylaşımı yaptı. Çok ciddi bir konu şakaya gelmez herkes evinde kalsın dedi.

Ünlü Şarkıcı Evde Kalın Ben Size Para Göndereceğim Paylaşımı
23 Mart 2020 - 22:10

Bütün dünyanın etkilediği çağın salgını olarak biline corona virüsü için her gün ünlü isimlerden arka arkaya mesajlar geliyor.

ABD’li ünlü şarkıcı Bebe Rexa sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada takipçileri ve hayranlarına seslendi. Ünlü şarkıcı takipçilerine siz evde kalın ben size para gönderirim dedi.ABD'li şarkıcı 45 yaşında bir arkadaşını kaybettiğini paylaşan güzel şarkıcı takipçilerine sosyal medya hesabından seslendi bu şaka değil evde kalın işe gitmeyin ben size para gönderirim dedi.

Ünlü şarkıcı corona virüsün şaka olmadığını ve takipçilerini evde kalmasını istedi. Ünlü şarkıcı bu şaka değil çok ciddi bir konu evinizde oturun dışarı çıkmayın ifadelerini kullandı.

 ABD'li şarkıcı Bebe Rexha hükümetin zor durumda olduğunu ve vatandaşlarına hükümete yardımcı olabilmeleri için sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. 

Ünlü isim corona virüsü kontrol altına alınıncaya kadar evinizde kalın hükümete yardımcı olun çağrısında bulundu.

Bebe Rexha birçok insanın güvende kalmak yerine kiralarını ve borçlarını ödemeyi düşündüğünü ifade ederken bazı hayranlarına ise ihtiyaç halinde banka hesap numaralarına para göndere bileceğini söyledi.

Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum