Ünlü Oyuncu Yeni İmajı İle Sosyal Medya Hesabından Paylaşım Yaptı

Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul dizisinin final yapması sonucu imajını değiştirmişti. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan ünlü oyuncu hayalarından kısa süre içinde binlerce yorum ve beğeni aldı.

Ünlü Oyuncu Yeni İmajı İle Sosyal Medya Hesabından Paylaşım Yaptı
03 Kasım 2019 - 06:41

Yeni bir dizi olan Kurşun ’da Kameralar karşısına geçen Yakışıklı oyuncu sosyal medya hesabından yeni imajının fotoğrafını paylaştı.

Diriliş Ertuğrul dizisini başaralı oyuncusu Engin Altan Düzyatan dizi final yapınca başka bir proje için imajını değiştirmiş ve sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile sevenlerini ikiye böldü.Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan Ertuğrul dizisinde gösterdiği performans başarılı oyunculuğu ile izleyicilerinden büyük beğeni topladı.Engin Altan Düzyatan yeni dizisi Kurşun için Uzun saçları ve sakallarından vazgeçti. Düzyatan'ın yeni imajına sevenleri bir türlü alışamadı. Yakışıklı oyuncu sosyal medya hesabından yeni imajlı fotoğrafını paylaştı. Ünlü oyuncunu paylaşımı sevenlerini ikiye ayırdı.

Engin Altan Düzyatan sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşıma kısa zamanda binlerce beğeni ve yorum geldi.Yakışıklı oyuncunun bazı takipçileri ise: "Eski sakallı halini hatırlıyorum da, bu çok kötü olmuş" ve "Diriliş'teki sakallı halin daha güzeldi gerçekten" şeklinde ifadelerini kullandı.

Ayrıca bazı takipçileri ise: Düzyatan'ın yeni haline yavaş yavaş alışan bazı hayranları da, "Nereden bakarsan bak adam karizma" yorumlar yaptı.
 
Muzurca.com 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum