Ünlü İsimlerden Gururlandıran Hareket

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’dan sonra ünlü komedyen Cem Yılmaz'da 29 Ekim'de Bostancı Gösteri Merkezi'nde yapılacak olan gösterisinin tüm gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışladığını söyledi.

Ünlü İsimlerden Gururlandıran Hareket
12 Ekim 2019 - 09:42 - Güncelleme: 12 Ekim 2019 - 20:47

Türkiye'nin Suriye'ye tek başına operasyon gerçekleştirmeye başlayınca sanatçılarımızdan Mehmetçiğe destek. Türk askerine destek veren Demet Akalın, konser gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacak.

Bu gelişmenin ardından Cem Yılmaz da gösteri gelirini Mehmetçik vakfına bağışlayacağını söyledi.Sosyal medya hesabından haberi paylaşan ünlü komedyen Cem Yılmaz, "29 Ekim 2019 da Bostancı Gösteri Merkezinde yapılacak gösterimizin tüm gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışladığımı tüm sevenlerime duyuruyorum. Birlik ve beraberlikten nasibini almamış sosyal medya ruhunu, memleketime daha faydalı işlerde görmek dileğiyle." ifadelerini kullandı.

Demet Akalın’da Konser Gelirini Bağışlayacak

Sosyal medya hesabından bir kaç saat önce paylaşımda bulunan ünlü şarkıcı Demet Akalın "Yarın ki Bostancı konserimizin tüm geliri Aslan parçalarına gidecek. Bizim elimizden gelen bu. Verilecek her türlü göreve de en başa yazın beni... Devletimizin askerimin her daim yanındayım. Yüce Rabbimden tek duamız burunları bile kanamadan yurda dönmeleri. Mehmetçik Vakfı." diyerek örnek bir davranış göstermiştir.

Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum