Ünlü Futbolcu Çinli Bir Model İle Evlendi Gerçek Sonra Anlaşıldı

Dünyaca ünlü yıldız futbolcu Çin'li bir oteller zinciri markasının reklam filmi için 30 yaşındaki Çin'li Angelababy takma adlı model Angela Yeung Wing ile evlendi.

Ünlü Futbolcu Çinli Bir Model İle Evlendi Gerçek Sonra Anlaşıldı
09 Eylül 2019 - 16:08

Eski yıldız futbolcu reklam filmi için kameralar karşısına geçti. Dünyaca ünlü eski futbolcu David Beckham, reklam filminde senaryo gereği Çin'li Angelababy takma adlı model Angela Yeung Wing ile evlendi.

İngiliz futbolcu Davit Beckham reklam filmi için kamera karşısına geçti. Yıldız futbolcu Çin'li bir oteller zinciri markasının reklam filmi için 30 yaşındaki Çin'li Angelababy takma adlı model Angela Yeung Wing ile evlendi.

Halkın İlgisi Çok Büyük

Londra halkının yoğun ilgisi ile karşılan eski futbolcu ve Çinli model Otelden çıkışında çifte sevgi gösterisinde bulunup konfeti yağmuruna tuttu.


Çekimlerden sonra David, çekimden sonra Angela'ya en sevdiği İngiliz yemeğini tanıtırken Angela ise David'e Çince'nin resmi olarak konuşulan Mandarin dilini nasıl konuşmasını gerektiğini öğretti. David'in reklamında oynadığı otelin 2020 yılında açılması planlanıyor.

Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum