Ünlü Doktor Mehmet Öz Kadın Elbisesi Giyerek Dans Etti

Dünyaca ünlü Doktor Mehmet Öz korona virüsü sebebi ile karantina günlerinde sosyal medyadan paylaşım yapan ünlüler arasına girdi. Mehmet Öz eşi ile kıyafetlerini değiştirerek video çekti. Ünlü doktor Çektiği video'yu TikTok hesabından takipçileri ile paylaştı.

Ünlü Doktor Mehmet Öz Kadın Elbisesi Giyerek Dans Etti
01 Nisan 2020 - 19:17

Dünyaca ünlü olan ve başarılı işlere imza atan doktor Mehmet Öz zamanında New York Times dergisinde kapak olmuş ünlü kalp doktoru sosyal medya hesabından karantina videosu çeken ünlü isimler arasına girdi.

Dünyaca ünlü Doktor Mehmet Öz Karantina günlerinde evde kalamaya devam ederken sosyal medya hesabından bir video çekti. Ünlü doktorun sosyal medya hesabından paylaştığı video dikkatlerden kaçmadı. Mehmet Öz eşi ile birlikte kıyafetlerini değiştirdiği videoyu TikTok'dan takipçileri ile paylaştı görenleri hem şaşırtan hem de tebessüm ettiren video birçok beğeni aldı.Korona virüsü nedeni ile ünlü isimlerin karantina günlerini geçirdikleri güzel ve ilginç zamanları sosyal medya hesaplarından paylaşmaya deva ederken bir paylaşımda Dünyaca ünlü Doktor Mehmet Öz'den geldi. Korona virüsü ile dünyaya bilgi aktaran başarılı doktor tik tiok videosu çekti. Today Show’a katılan Öz, program sonrası Jenna Bush Hager ile bir TikTok videosu çekti.

Drake’in Nonstop şarkısında dans ederken kıyafetlerini değiştiren ikilinin videosu takipçilerini ve video izleyen kişileri tebessüm ettirdi.

Muzurca.com
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum