Türkiye'de 24 Sağlık Personelin Korona Virüsü Pozitif

İstanbul Aile Hekimliği Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Kutbettin Demir yaptığı açıklamada 24 sağlık çalışanın Korona virüs testi pozitif çıktı. çalışanlar tedavi altında ifadelerini kullandı

Türkiye'de 24 Sağlık Personelin Korona Virüsü Pozitif
25 Mart 2020 - 08:40

Türkiye’deki Korona virüsü ile sık sık Kameraların karsısına geçen ve sosyal medya hesabından paylaşım yapan Fahrettin Koca ülkemizdeki son durum ile ilgili verileri paylaştı.

Ülkemizde Korona virüs vaka sayısı toplam bin 872'ye ulaştı. Hayatını kaybedenlerin sayısı ise 44'e yükseldi. Korona virüs mücadelesin başta Salık Bakanı Fahrettin Koca olmak üzere tüm sağlık çalışanlarını gösterdiği fedakârlıktan dolayı halktan tam destek geldi.Üzen haber ise Dr. Kutbettin Demir'den geldi. Mert İnan'ın haberine göre Milliyete röportaj veren doktor Dr. Kutbettin Demir arkadaşlarımızı tedavilerinse evlerinde devam ediyor dedi.

Bazı arkadaşlarımız hastanelerde tedavi altına alındı. Arkadaşlarımızın sağlık durumları gayet iyi korkacak bir şey yok ifadelerini kullandı.

İstanbul Aile Hekimliği Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Kutbettin Demir yaptığı açıklamaya göre Korona virüsünün testini pozitif çıktığını bazı sağlık çalışanlarının genel durumlarının iyi olduğunu belirtti.

Demir ayrıca vatandaşlarımız basit olaylardan dolayı hastanelere gelmelerinden dolayı şikâyetçi çok acil bir durum olmadıkça hastanelere gelmeyin hastaneler ve sağlık merkezleri en riskli yerler olduğunu ifade etti.
 
 
Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum