Tuğba Ünsal Cesur Göğüs Dekolteli Pozu İle Sosyal Medya'yı Salladı

Son dönemlerde yasak aşk yaşayan ve gündemden hiç düşmeyen Tuğba Ünsal verdiği cesur göğüs dekolteli pozu ile sosyal Medya’da dikkatleri üzerine çekti.

Tuğba Ünsal Cesur Göğüs Dekolteli Pozu İle Sosyal Medya'yı Salladı
10 Ekim 2019 - 12:59

Magazin dünyasının gündeminde uzun süredir yasadığı yasak aşk ile dikkatleri üzerine çeken Tuğba Ünsal Sosyal medya hesabından verdiği cesur göğüs dekolteli fotoğrafı ile adından söz ettirdi.

Evli ve İş insanı ile uzun süredir yasak aşk yaşayan ünlü isim son yaptığı paylaşım ile adeta yürekleri hoplattı.İspanyol model Elisabeth Mas ile eşi Caner Karaloğlu'nun evliliğindeki üçüncü kadın ilan edilen Tuba Ünsal gelen tepkiler ve yapılan eleştirilere rağmen yasak aşkını yaşamaktan vazgeçmiyor.37 yaşındaki ünü isim Tuğba Ünsal sosyal medya hesabından paylaşımları ile adından sıkca söz ettiriyor. Tuğba Ünsal son yaptığı paylaşımda ise Instagram hesabından üzerinde sadece gömleğin olduğu pozunu takipçileri ve hayranları ile paylaştı.

Sosyal medya üzerinde payalaştığı fotoğrafının altına Ünsal "Akıp giden bir bataklığın içindeyiz hepimiz ama yıldızlara bakıyor bazılarımız" yorumunu yaptı.

Tuğba Ünsalın göğüs dekoteli bu paylaşımı takipcileri tarafından kısa süre içinde beğeni aldı.

Muzurca.com 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum