Tuğba Satanist Mi? Haluk Levent Tuğba Hakkında Açıklama Yaptı

Haluk Levent babasından dayak yiyen Tuğba için açıklamada bulundu. Tuğba satanist mi? Tuğba hakkında neler söyledi?

Tuğba Satanist Mi? Haluk Levent Tuğba Hakkında Açıklama Yaptı
15 Ekim 2019 - 22:02

Şarkıcı Haluk Levent sosyal medyada dayak görüntüsüyle ekrana gelen Tuğba’ya yardım eli uzattı.  Tuğba’nın hasta annesinin çekmiş olduğu video gündeme bomba gibi düşünce Haluk Levent devreye girdi ve Tuğba’ya sahip çıktı.

Tuğba’nın  hakkında sosyal medyada satanist ayyaş ifadeleri kullanılınca Haluk Levent bu konuda sosyal medya üzerinden açıklama yaptı.

Araştırmalar Tamamlandı

 "Araştırmalarımız tamamlandı. Ailenin en küçüğü Sedat'la da görüştük bugün. Bir taraf kurgu diyor. Diğer taraf "hiç değil her zamanki hali" diyor. Ayrıca aile içi birbirlerine karşı suçlamalar var. Biz bunları yayınlamak istemiyoruz. Hem etik değil hem de mahkeme süreci başladı"


Haluk levent Tuğba’nın metrobüste çekilen fotoğrafı hakkında ise şu ifadeleri kullandı;Tuğba'nın metrobüsteki görüntüleri incelendi.Hayko Cepkin konserinden sonra arkadaşlarıyla kostüm partisi yapılmış. Kulağında kulaklık ile müzikdinliyor.
Hayatında uyuşturucu, sigara dahi alışkanlığı olmamış. Tuğba kronik astım hastası ve annesine her dakika bakmak zorunda.

Tuğba Satanist Yada Ayyaş Değil

Tuğba’nın annesini dövdüğüne dair olan iddiaları ise şöyle değerlendirdi; Annesini dövdüğüne ilişkin hiç bir kanıt bulamadık. Annesi de "hayır tabii ki 1 yıl hastanedeydim her an yanımdaydı şimdi de her saniye bana bakıyor" diyor.


Yani kızımız ile ilgili satanist, ayyaş, uyuşturucu bağımlısı" gibi hiç bir bulguya rastlamadık. İddialar ekran görüntüleri vs. çok var ama bize kesin kanıt gerekiyor.

Aldığımız izlenim 19 yaşındaki kızın üzerinde kocaman bir dünyanın yükü var. Düşünün annesi 3 yaşında bir çocuk gibi ve devamlı bakım gerekiyor ve her şeyi ama her şeyi ile Tuğba ilgileniyor.

Küçük Kardeş Sedat Babası İçin Üzgün

Tuğba’nın küçük kardeşinin panik olduğunu ve babasının tutuklanmasına tepkili ve kızgın olduğunu paylaşan Haluk Levent paylaşımında şunlara da yer verdi;

Küçük kardeş Sedat ise heyecanlı belli ki babasının tutuklanmasına çok kızgın ve üzgün. Sebebini Tuğba'ya bağlıyor. Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı da devrede zaten. Bizler mahkeme sürecini bekleyeceğiz artık.

Açıklamasını yapan Haluk Levent mahkeme sürecinin başladığını sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

Muzurca.com

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum