Tuğba Ekinci Kalçasını Göstererek Dünyaca Ünlü Manken Adriana Lima'ya Meydan okudu.

Sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlar ile magazin dünyasının gündeminden hiç düşmeyen Tuğba Ekinci kalçasını göstererek Ariana Lima'da kimmiş? diye meydan okudu.

Tuğba Ekinci Kalçasını Göstererek Dünyaca Ünlü Manken Adriana Lima'ya Meydan okudu.
08 Eylül 2019 - 09:47

Magazin dünyasını çok konuşulan isimlerinden Tuğba Ekinci yeni şarkısına hazırlık yaptığını söyleyerek Adriyana Lima'a meydan okudu.
 
Yaptığı cesur paylaşımlar adından sık sık söz ettiren magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden olan 42 yaşındaki şarkıcı Tyğba ekinci ''Adriana Lima'da kimmiş’’ diyerek kendi bikinili hali ile video çekip kalçasını gösterdi.


 
Dünyaca ünlü manken Adriana Lima'ya ayna karşısında cesur paylaşım yaparak meydan okuyan sanatçı Tuğba Ekinci kalçasını göstererek ıslık çaldı.

Mekânın Sahibi Kim Anlarsınız

Geçtiğimiz hafta yeni projesinin müjdesini veren şarkıcı "Yeni projemde sizleri büyük sürprizler bekliyor hiç olmadığım gibi her halimi göreceksiniz. Spor yapmaktan ciddi yoruldum. İzlerken ağzınızı kapatmayı unutmayın. Mekânın sahibi kim anlarsınız)" diye sözlerine eklemişti.
 
Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan isimlerden olan Tuğba Ekinci son yaptığı paylaşımlar ile hem sosyal medyada hem de magazin dünyasında adından sıkça söz ettirmeye devam edecek gibi görünüyor.
 

Ayna karşısındaki paylaşımında şarkısının hazırlığını yaptığını belirten sanatçı Instagram hesabının hikâye kısmından bikinili videosunu paylaştı. Ekinci, videosunda "Tutturmuşsunuz bir Adriana Lima diye. Adriana Lima mı var kardeşim? Adriana Lima'mı kaldı?" diyerek ıslık çalıp kalçasını gösterdi.

Muzurca.com
 
 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum