Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 30 Mayıs Eleme Adayı Kim Oldu? 

TV8 ekranlarının çok sevilen yarışması Survivor 2020'de dün akşam dokunulmazlık ödülünü hangi takım kazandı? Survivor 2020 yarışmasında 30 Mayıs eleme adayı kim oldu? Survivor 2020'de kaç yarışmacının ismi eleme potasına yazıldı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 30 Mayıs Eleme Adayı Kim Oldu? 
31 Mayıs 2020 - 10:01

Ekranların reyting rekortmeni olan yarışması Survivor da mücadele devam ederken bu hafta eleme adayı olarak üç kişi belirlendi. TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışması olan Survivor 2020'de dün akşam yine heyecan doruktaydı. 

Her hafta oynanan dokunulmazlık oyunu bu hafta da oynandı. İlk iki oyunda kazanan gönüllüler takımı ünlüler takımından Yunus Emre ve Elif'i eleme adayı olarak belirlemişlerdi.SURVİVOR 2020 ELEME ADAYLARI KİM? DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? 

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı “Asıl bir bombam var. ‘Yok artık’ diyeceksiniz. Bir şey yapacağız, seyircilerimiz gerçekten bu da olacak mı? diyecek” Sözlerini söylemişti. Acun Ilıcalı yapacağı bu şaşırtıcı bilgiyi henüz açıklamadı. 

Survivor 2020'de 30 Mayıs Cumartesi günü dokunulmazlık oyununu son günlerde kazandıkları oyunlarla popüler olan  gönüllüler takımı oldu.  Ayrıca gönüllüler takımında ki yarışmacılar 10 bin tl değerinde mobilya çeki kazandılar.

Gönüllüler takımı 10, ünlüler takımı 7. Üç farkla ödülü kaybeden ünlüler takımından Aycan eleme adayı oldu. Bu hafta eleme adayları Elif, Yunus Emre ve Aycan olarak belirlendi.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum