Survivor'da 6 Haziran Dokunulmazlık ve Ödül Oyununu Hangi Takım  Kazandı? 

Survivor yarışmasında 6 Haziran dokunulmazlık ve ödül oyununu hangi takım kazandı? Avantaj oyununu hangi takım kazandı? Mavi ve kırmızı takımlarda hangi isimler bulunuyor?

Survivor'da 6 Haziran Dokunulmazlık ve Ödül Oyununu Hangi Takım  Kazandı? 
07 Haziran 2020 - 08:02

Survivor 2020 yarışmasında sona doğru yaklaşılırken kazanılan dokunulmazlık ödüllerinin önemi de artıyor. Önceki gün gösterdiği performansıyla dikkatleri üzerine çeken Elif kazandığı oyunla çeyrek finale çıkmayı kazandı.

Survivor 2020 yarışmasında Berkan ve Elif kaldı. Berkan'ı da yenen Elif çeyrek finale çıktı. Kazandığı oyunla Elif önümüzdeki iki hafta elenmeyecek. Mavi takım ve kırmızı takım arasında oynanan dokunulmazlık oyununda mücadele kıyasıya devam etti.SURVİVOR YARIŞMASINDA 6 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK VE ERZAK PAKETİNİ KAZANAN KIRMIZI TAKIM 

Mavi takımda Cemal Can, Nisa, Evrim, Yasin ve Ardahan bulunuyor. Kırmızı takımda ise Sercan, Yunus Emre, Berkan, Barış ve Elif bulunuyor. Survivor 2020 yarışmasında avantaj oyununu mavi takım kazandı. Ödül olarak 6 Haziran akşamı erzak paketinde sucuk, lavaş tatlı ve tuzlu atıştırmalıklar bulunuyordu.

Survivor 6 Haziran akşamı dokunulmazlık ve ödül oyununu kazanan kırmızı takım oldu. Survivor 2020 yarışmasında kurulan zorlu parkurda ter döken yarışmacılar kazanmak için birbirleriyle mücadele etti. Dokunulmazlık ve yiyecek paketini kazanan kırmızı takım oldu.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum