Survivor 2020'de Yeni Takımlar Belli Olduktan Sonra Ödül ve Anlat Bakalım Oyununu Hangi Takım Kazandı? 

Survivor 2020 yarışmasında belirlenen yeni takımlar arasında oynanan ilk ödül oyununu hangi takım kazandı? Yeni takımlar arasında oynanan ilk ödül oyunu kaç skorla kazanıldı? Perşembe günleri oynanan Anlat Bakalım oyununda hangi takım kazandı?

Survivor 2020'de Yeni Takımlar Belli Olduktan Sonra Ödül ve Anlat Bakalım Oyununu Hangi Takım Kazandı? 
05 Haziran 2020 - 08:14

Ekranların çok sevilen ve beğenilerek izlenilen yarışması olan Survivor 2020'de kıran kırana mücadele devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Survivor 2020 yarışmasında yeni takımlar kuruldu. Sercan'ın takımı ve CemalCan'ın takımı.

Sercan'ın takımında yani kırmızı takımda bulunan yarışmacıların isimleri şu şekilde; Sercan, Yunus Emre, Berkan, Barış ve Elif. Cemalcan'ın yani mavi takım da ise; Cemalcan, Nisa, Evrim, Yasin ve Ardahan. Çok konuşulan yeni takımda ilk ödül oyunu oynandı. Oynanan ilk ödül oyununda  10/5 skorla Sercan'ın yani kırmızı takım oyunu kazandı. KIRMIZI TAKIM YANİ SERCAN'IN TAKIMI İKİ KEZ OYUN KAZANDI 
 
Yeni düzenlenen kırmızı ve mavi takımlar arasında oynanan ilk ödül oyununda ödül duş ve yemek. Perşembe akşamlarının vazgeçilmez oyunu olan Anlat Bakalım adlı oyun bu hafta yine kahkahalara boğdu. Yeni kurulan mavi ve kırmızı takımlar arasında oynanan oyunun galibi kırmızı takım oldu.

Üst üste iki oyun kazanarak kırmızı takım oldu. Kırmızı takım Anlat Bakalım oyununda ayrıca yemek ödülü kazandı. Kırmızı takım yani Sercan'ın takımı dün akşam iki kez ödüllerin sahibi oldu.
Muzurca.com 

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum