Survivor 2020'de Anlat Bakalım Oyununu Oynayan Enis Arıkan Hangi Dizi ve Filmlerde Rol Aldı?

Enis Arıkan önceki gün Survivor 2020 yarışmasında Anlat Bakalım oyununu oynadı. Enis Arıkan kimdir? Nerelidir? Enis Arıkan hangi dizi ve filmlerde rol aldı? Enis Arıkan kaç yaşında? Enis Arıkan şimdi hangi programı sunuyor?

Survivor 2020'de Anlat Bakalım Oyununu Oynayan Enis Arıkan Hangi Dizi ve Filmlerde Rol Aldı?
28 Mayıs 2020 - 02:46

3 Ocak 1983 yılında İstanbul'da doğan Enis Arıkan'ın burcu Oğlak'tır. Enis Arıkan Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı, Tiyatro Bölümü ve Bilgi Üniversitesi, Sahne ve Gösteri Sanatları Performans Bölümü'nden mezun olmuştur.

Son olarak Jet Sosyete adlı dizide rol alan Enis Arıkan sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında. Enis Arıkan yapmış olduğu sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Ezgi Mola ve Şebnem Bozoklu Enis Arıkan'ın sınıf arkadaşı olarak biliniyor. Şimdilerde ise bir müzik yarışması olan Benimle Söyle adlı yarışmanın sunuculuğunu üstleniyor. ENİS ARIKAN HANGİ DİZİLERDE ROL ALDI?

Enis Arıkan oyunculuk hayatına Aynalı Tahir adlı diziyle oyunculuk sektörüne adım attı. Daha sonralarda Gülerken Ağladık, Zilyoner, Hırsız, Yıldızların Altında, Çekirdek Aile, Gurbet Kadını Kadın İsterse, Genco, Kurtlar Vadisi Pusu.

Enis Arıkan Kapadokya Düşleri, Aşk ve Ceza, Yerden Yüksek, Uçurum, Cesur Hemşire, Hayat Ağacı ve Jet Sosyete gibi bir çok projede yer almıştır. Rol almış olduğu dizileri yani sıra bir çok tiyatroda da boy göstermiştir.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum