Süleyman Soylu Sosyal Medyada Birbirlerini Tehdit Eden Grup İçin Gözdağı Verdi; Söylüyorum Acımayız

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu dün akşam konuk olduğu programda Türk Polis Teşkilatı için ne söyledi? Sosyal medyada birbirlerini tehdit eden gruplar için ne söyledi? Pandemic salgın ile mücadele de asayiş polislerine nasıl övgüler yağdırdı? Türkiye'de işlenen suçlar kaç oranla düştü?

Süleyman Soylu Sosyal Medyada Birbirlerini Tehdit Eden Grup İçin Gözdağı Verdi; Söylüyorum Acımayız
30 Mayıs 2020 - 10:21

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu dün akşam katıldığı bir programda bir çok açıklamalarda bulundu. Süleyman Soylu sosyal medya hesapları üzerinden birbirlerini tehdit edip gözdağı veren suç örgütleri için katıldığı programda sıkıysa şimdi konuşsunlar sözlerini söyledi.

Korona virüs ile mücadele edilen bu günlerde asayiş olaylarının düştüğünü dile getiren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu suç örgütleri için şu şekilde konuştu; "Türkiye'de günlük hırsızlıklar 281'den 126'ya düşüyor. Dünyada böyle bir rakam getiren birisi olsa elini öpeceğim. Türk Polis Teşkilatı'nın başarısıdır. TÜRK POLİS TEŞKİLATI BÜYÜK BAŞARI GÖSTERMİŞTİR

Türk Polis Teşkilatı'nın çok çalıştığını söyleyen Bakan Soylu hırsızlıkların düştüğünü ve bu başarının en büyük faktörü olarak Türk Polis Teşkilatı olduğunu gösterdi. Süleyman Soylu konuşmasına şöyle devam etti; 
  

Bakın hatırlarsanız Türkiye'de mafya, organize suç çeteleri vardı. Nerede bunlar? Konuşuyorlardı, konuşabiliyorlar mı? Hadi konuşsunlar da görelim. Burası Türkiye, herkes kurallara uymayla mükellef.

SÖYLÜYORUM ACIMAYIZ 

Türkiye'de suç çetelerinin olduğunu ve bunların kalmadığını söyleyen Süleyman Soylu kurallara uymayanlar kurala uyar hale getiririz sözleriyle şöyle devam etti; 

Kuralları uymayanları uyar hale getiririz. Devletten başka büyük bir güç yok. Herkesin kabul etmesi gereken bir şey bu! Söylüyorum acımayız da.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Devletten başka daha  büyük güç yok, herkesin kabul etmesi lazım ifadelerini kullanarak böyle suç örgütlerine acımayacaklarını söyledi.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum