Süleyman Soylu'nun Lanet Bir Dizi Dediği Çukur Dizisine Yamaç'tan Cevap Geldi 

Süleyman Soylu'nun lanet bir dizi diyerek çıkıştığı Çukur dizisine günler sonra Aras Bulut İynemli'den cevap geldi. Aras Bulut İynemli nasıl bir açıklama yaptı? Aras Bulut İynemli konuşmasında neler söyledi?

Süleyman Soylu'nun Lanet Bir Dizi Dediği Çukur Dizisine Yamaç'tan Cevap Geldi 
20 Kasım 2019 - 19:13

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu katıldığı bir programda içerdiği şiddet sahneleri yüzünden Çukur ve Adana Sıfır Bir adlı diziler için için sert çıkarak lanet bir dizi açıklamasında bulunarak şu ifadelere yer vermişti; İkisinin etki alanı kadar etki alanı oluşturamıyorsak yandık.

Bu iki dizi çocuklarımızı zehirliyor. İnsanımızı kendi kültüründen uzaklaştırıyor. Ben de hayretle bakıyorum Üniversite hocaları ne işe yarıyor? diye söylemişti. 

Aras Bulut İynemli Cevap Verdi 

Aradan uzun zaman geçmesine rağmen Çukur dizisinde Yamaç karakterini canlandıran Aras Bulut İynemli sevgilisi ile bir mekan çıkışı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Show Tv'nin reyting rekortmeni olan Çukur dizisine söylediği sözler bir muhabir tarafından sorulduğunda Aras Bulut İynemli şu cevabı verdi;


Her şeyde olduğu gibi eleştiriliyor. Bu bir dünya, bu bir hikaye, başka şeyler de anlatıyoruz aslında. Sözlerini söyledi. Çukur'un Yamaç karakteri İçişleri Bakanı Süleymen Soylu'nun lanet bir dizi çıkışını normal karşılayan Aras Bulut İynemli bu bir hikaye bu bir dünya başka şeylerde anlatıyoruz aslında ifadelerini kullandı.
Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum