Stil İkonu Kalmadı Dedi Cesur Pozlarını Paylaştı

Stil danışmanı olan Ece Sükan Sosyal medya hesabından Cesur Pozlarını Paylaştı Takipçilerinden tam not olan Ece Sükan "Stil ikonu kalmadı" dedi.

Stil İkonu Kalmadı Dedi Cesur Pozlarını Paylaştı
19 Eylül 2019 - 09:52

Bir dergiye röportaj veren stil danışmanı Ece Sükan "Stil ikonu kalmadı “dedi.

Dergi için kameralar karşısına geçen Ece Sükan cesur Pozları ile sosyal medya hesabından paylaştı takipçilerinden büyük beğeni alan Ece Sükan "Stil ikonu kalmadı" dedi.

Ünlü oyuncusu olan aynı zamanda modellik ve stil danışmanlığı yapan Ece Sükan Stüdyo 11 için kameralar karşısına geçti. Bir birinden cesur pozlar veren Ece Sükan Bu pozlarını sosyal medya hesabında paylaştı. Kısa Süre içinde takipçileri tarafından büyük beğeni topladı.

Çekimlerden önce dergi için açıklamada bulunan model "Dijital devrimle birlikte birçok kavramın içi boşaldı. Örneğin stil ikonu statüsü kalmadı.

Çünkü herkes bir anda kendini ikon ilan etmeye başladı." ifadelerini kullandı.Dergi için kameraların karşısına geçip bir birinden cesur pozlar veren model iddialı fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı ve takipçilerinden tam not aldı. Kısa düre içinde verdiği cesur pozlar binlerce beğeni aldı.

Ece Sükan'a ünlü model Deniz Akkaya da sessiz kalamadı. Akkaya, Sükan'ın fotoğraflarının altına 'Ne denir ki?' ve 'Olacak iş değil ama' diyerek ne kadar beğendiğini gösterdi.

Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum