Sosyal Medyada Gündem Olan Kehanet Kitabı Corona Virüsünü mü Anlatıyor

Sosyal medyadan son zamanlarda gündemden düşmeyen kehanetler kitabı ve içinde yazanlar dikkatleri üzerine çekiyor özellikle kitabın 210 sayfasında yer alan yazılar şaşkınlık yaratıyor 15 yıl önce yazılan kehanetler kitabı günümüzde gerçeklesen Corona virüsüne mi anlatıyor.

Sosyal Medyada Gündem Olan Kehanet Kitabı Corona Virüsünü mü Anlatıyor
21 Mart 2020 - 16:46

2005 yılında yazılan kitap son zamanlarda sosyal medyada gündeme oturmuş durumda kehanetler kitabı Sylvia Browne ve Lindsay Harrison tarafından yayınlanmıştır.

Tam 15 yıl önce yazılmış olan kitap Corona virüsü ile ilgili ipuçları verdiği konusunda sosyal medya kullanıcıları tarafından dikkat çekiyor. kitapta dönemimizi ait yıllarda 11 salgınından söz ediyor peki kitap 15 yıl önce ABD li medyum Sylvia Brown ile Lindsay Harrison birlikte kaleme alınmıştır.Sözü geçen kitapta günümüze günümüzden bahsetmesi sosyal medyada epeyce dikkat çekmiştir sosyal medyada ortaya çıkan kehanetler kehanetler kitabı Corona virüsü gibi bir salgından bahsettiği öngörülüyor kehanetler kitabının 210 sayfasındaki ifadeler özellikle dikkat çekiyor.

Kehanetler Kitabı Günümüzden Nasıl Bahsetmiştir 

Günümüzde akciğerli ve bronşlar ciddi olarak etkileyen bir tedavi ise zalimce girenlerin zatürre benzeri bir hastalığın patlaması nedeniyle ortalıkta ameliyat maskeleri ve plastik eldivenle dolaşan çok fazla insan olacak.

Hastalık hakkında kafa karıştırıcı olan şey ise bir kış boyunca müthiş bir paniğe yol açtı daha sonra gelecek 10 yıl içerisinde hastalıkla ilgili sebebler ve tedavisi ile ilgili gizemi koruması ifadeleri kitamda geçiyor.

Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum