Sosyal Medya Fenomeninden Ailemden Tehdit Ediliyorum İddiası

Sosyal medya fenomeni olan Şeyda Erdoğan baba tarafından tehdit edildiğini Instagram hesabı üzerinden nasıl bir video çekerek duyurdu? Çektiği videoda fenomen Şeyda Erdoğan nasıl sözlerle kendisini ifade etti?

Sosyal Medya Fenomeninden Ailemden Tehdit Ediliyorum İddiası
20 Kasım 2019 - 13:02

Sosyal medya fenomeni olan Şeyda Erdoğan çektiği videolarla ve paylaşımlarla hayran kitlesine ulaştı. You Tube’da büyük hayran kitlesi olan Şeyda Erdoğan dün akşam saatlerinde ailesi tarafından tehdit edildiğini iddia etti.

Fenomen Şeyda Erdoğan bir yıl önce annesiyle babasının boşanma sürecine girdiğini ve annesinin haklı çıktığını söyledi. Şeyda Erdoğan sosyal medya Instagram hesabı üzerinden bir video çekerek şu sözleri söyledi;

Babamın Ailesi Tarafından Tehdit Ediliyorum 

Sizlere ailemle alakalı bir şey söylemek istiyorum. Yaklaşık bir yıl önce annem ve babam çekişmeli olarak boşandı. Adli süreçlerin hepsinin sonuna geldik hepsinde de biz haklı taraf olduk. Bu yüzden babam ve ailesi tarafından tehdit edilmeye başlandık. Annemi, kardeşimi, beni…
Ben böyle şeyler karşısında hiç susmam! Bir kadın olarak asla susmam, bir kadının dışında bir evlat olarak ailemi asla böyle şeylere ezdirmem. Bu süreç yine adliyeye taşınacak ama ben buradan halka açık bir suç duyurusu yapmak istiyorum. Babam ve ailesi tarafından tehdit edilmeye başlandık.

Adli Süreç Başlatıldı 

Bunları ben avukatımla beraber adli sürece de dökeceğiz en kısa zaman içinde. Buradan bunu belirtiyorum çünkü bir şeylerin hep üzeri kapalı olacağını sanıyor bazı insanlar. Adli süreç ne zaman olur bilmiyorum ama biz tehdit almaya başladık.

Bu videoyu da izleyecektir bizi tehdit edenler. Ben asla kendimi ve ailemi ezdirmem bu halka açık bir suç duyurusudur. Açıklamasıyla baba tarafından tehdit edildiğini ailesini asla ezdirmeyeceğini ve bu konuyu adliyeye taşıyacağını sosyal medya hesabı üzerinden açık açık ifade etti.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum