Sosyal Medya Fenomeni Reynmen Karakolluk Oldu

Ünlü sosyal medya fenomeni ve şarkıcı olan Reynmen kendisini ve kız arkadaşının görüntülemek isteyen muhabirlere saldırarak karakolluk oldu. Mearak ettiğiniz tüm detaylar haberimizde...

Sosyal Medya Fenomeni Reynmen Karakolluk Oldu
13 Eylül 2019 - 12:43

Sosyal medya fenomeni Reynmen dün gece kız arkadaşı işe kendini görüntülemek isteyen basın mensuplarına saldırdı olaydan sonra karakolluk olan Reynmen polis arabasına bindikten sonra gülerek poz vermesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Sosyal medya ve çıkardığı şarkılar ile belli bir kitleye adını duyuran fenomen Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş dün gece kendisini görüntülemek ve konuşmak isteyen muhabirlere saldırması sosyal medyada gündeme oturdu. Kendisini çekmek isteyen muhabirin telefonunu zorla aldı.

Polis Otosunda Gülerek Poz Verdi

Bir mekandan çıkarken Show TV muhabirinin 'Nasılsınız, magazin basınına pek konuşmuyorsunuz. Biraz konuşabilir miyiz?" sorularına aniden sinirlenen Reynmen, "İndirin o telefonları" diyerek tepki gösterdi.


Reynmen ardından kendisini çeken UçanKuş TV muhabirinin elinden zorla telefonunu alarak görüntüleri silmeye çalıştı.

Sosyal medya fenomeni sinirlerine hakim olamayıp kendisini çekmek isteyen muhabir darp etti. Yaşanan gerginlikten ve darptan sonra gazeteciler karakola gidip şikâyetçi oldu.

Ünlü fenome’nin polis arabasında gülerek poz vermesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum