Sosyal Medya Fenomeni Enes Batur'a Şarkıcı Yeşim Erçetin'den Sitem

Enes Batur sosyal medya fenomenine şarkıcı Yeşim Erçetin neden sitem etti? Şarkıcı ve manken olan Yeşim Erçetin kızının nasıl Enes Batur'un neyine özendiğini ve Enes Batur'a nasıl bir uyarıda bulundu?

Sosyal Medya Fenomeni Enes Batur'a Şarkıcı Yeşim Erçetin'den Sitem
09 Aralık 2019 - 15:52

Sosyal medya fenomeni olan Enes Batur gençlerin gözde vazgeçilmezlerinden biri. Genel olarak gençlerin ve çocukların izlediği sosyal medya fenomeni Enes Batur’a sitem geldi. Geçen yıllarda annelerin şikayetçi olduğu Enes Batur’a bir şikayette şarkıcı Yeşim Erçetin’den geldi.

Bir alışveriş merkezinden çıkarken magazin muhabirlerinin sorularını cevapladı. Enes Batur’un üslubunu değiştirmesini söyleyen Yeşim Erçetin kızının konuşması Enes Batur’a benzediğini söyledi.  Yeşim Erçetin yedi yaşındaki kızının konuşmasının değişmesi üzerine şu sözlerle Enes Batur’a sitem etti;

KIZIM ERKEK ÇOCUĞU GİBİ SOKAK JARGONU GİBİ KONUŞUYOR

Yedi yaşındaki kızımla, bakıcısının aracılığıyla konuştum. Kızımla konuşurken, Enes Batur'un sesi geliyordu. Enes yüzünden kızımın konuşması değişti. Erkek çocuğu gibi konuşuyor; kanka, ağabey gibi sokak jargonu kullanıyor. Bir anne olarak, Enes Batur, biraz daha üslubunu düzeltirse çok sevineceğim. Sözlerini kullandı.


Yeşim Erçetin kızının konuşmasının değiştiğini Enes Batur gibi konuştuğunu kanka ağabey gibi ifadeler kullandığını ve bir anne olarak Enes Batur’un üslubunu değiştirmesini ve konuşmasını düzeltmesini gerektiğini söyledi.
Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum