Songül Karlı İp Atladı İnstagram'dan Beğeni Yağdı

Sosyal medya hesabından spor yaparken ve ip atladığı videosunu paylasan bir dönemlerin vazgeçilmez isimlerinden olan Songül Karlı sosyal medya hesabından paylaştığı videosu ile binlerce beğeni ve yorum aldı.

Songül Karlı İp Atladı İnstagram'dan Beğeni Yağdı
01 Nisan 2020 - 06:05

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Songül Karlı Hesabından ip atladığı videosunu paylaştı. Sosyal medya hesabından sık sık paylaşımda bulunan Karlı Geçtiğimiz günlerde hastalanarak hastane kaldırılmış sevenlerini çok üzmüştü.

Geçtiğimi ayın başında tansiyon ve solunum problemi ile rahatsızlanan Karlı tedavisinin ardından sağlığına kavuşmuştu. Korona salgını için evinde kalan güzel sunucu sosyal medya hesabından ip atladığı videoyu paylaştı. Songül karlının paylaşımına kısa süre içinde binlerce Beğeni ve yorum geldi.Bir döneme damgasını vuran ve televizyon ve ekranların vazgeçilmez isimleri arasında giren Songül Karlı sosyal medya hesabından spor yaptığı ve ip atladığı videosunu sevenleri ve takipçileri ile paylaştı. Karlı korona virüsü salgınından korunmak için hem spor hem de eğlenmek adına yaptığı paylaşım kısa süre içinde binlerce beğeni aldı.Songül Karlı geçtiğimiz haftalar kontrole gitmiş ve sonrasında taburcu olmuştu. Hastalandıktan sonra sağlığına dikkat eden ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından spor hocası ile online ders yapmış ve ip atladığı videosunu takipçileri paylaşmıştı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile binlerce beğeni alan Songül karlı ''spora devam hocam'' notu ile online ders yaptı.

Muzurca.com 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum