Sokak Hayvanlarını Korumak İsterken Ünlü oyuncu Kalabalık Bir Grup Tarafından Saldırıya Uğradı

Ünlü oyuncu Sokak hayvanları ezmeye çalışan bir taşıta müdahale ederken elleri bıçaklı ve kalabalık bir grubun saldırısına uğradıklarını sosyal medya hesabından canımızı zor kurtardık sözü ile paylaştı.

Sokak Hayvanlarını Korumak İsterken Ünlü oyuncu Kalabalık Bir Grup Tarafından Saldırıya Uğradı
14 Eylül 2019 - 10:40 - Güncelleme: 14 Eylül 2019 - 11:06

Arka Sokakların sevilen oyuncularından biri olan Mesut Komiser gerçek ismi ile Şevket Çoruh Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Saldırıya uğradığını söyledi.

Şevket Çoruh İzmir’de Kalabalık Ve Eli Bıçaklı Kişilerin Saldırısına Uğradı

Şevket Çoruh İzmir'de kalabalık ve eli bıçaklı bir grup tarafından saldırıya uğradı. Oyuncu sosyal medya notun da ise Canımızı zor kurtardık dedi.

Sevilen dizi Arka Sokakların Mesut Karakterine can veren başarılı oyuncu Şevket Çoruh Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile sevenlerini korkuttu.  

Sokak Hayvanları Ezmeye Çalışan Bir Taşıta Müdahale Ettiğimiz İçin Saldırıya Uğradık

Şevket Çoruh İzmir’de Yaşanan Olay sonrası Canımızı Zor Kurtardık dedi. İ


zmir’de gerçekleşen korkunç olay sonrası oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yanındakilerle, sabah saat 4 sıralarında, eli bıçaklı yirmiye yakın kişinin saldırısına uğradığını duyurdu.

Usta oyuncu İzmir'in göbeğinde darp edildik kalabalık ve bıçaklı insanlar tarafından Şimdilik Canımızı kurtardık dedi.

Kantar Polis Merkezi'nde olduklarını söyleyen ünlü oyuncu, "Sokak hayvanlarını ezmeye çalışan bir taşıta müdahale ettiğimiz için linç edilmeye çalışıldık" diyerek olayın nasıl geliştiği hakkında açıklama yaptı.

Muzurca.com

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum