Sıla Ünlü Bir Telefon Firmasının Reklam Yüzü Oldu

Şarkıcı Sıla Çin'in ürettiği OPPO telefon markasının reklam yüzü oldu. Sıla'nın oynamış olduğu reklam kanallarda yayınlanmaya başladı mı?

Sıla Ünlü Bir Telefon Firmasının Reklam Yüzü Oldu
14 Ekim 2019 - 20:10

OPPO, telefon firması  “A Serisi 2020” akıllı telefon modellerinin tanıtımı için ünlü şarkıcı Sıla ile keyifli bir iş birliği yaptı. Sıla’nın başrolde yer aldığı “Onun Yeteneği #SeninYeteneğin” başlığını taşıyan reklam kampanyası; televizyonda ve diğer reklam yayınlanan platfomlarda yerini aldı. 

Dünyaca ünlü Çin markası olarak bilinen akıllı telefon markası OPPO’nun yepyeni ürünleri, A9 2020 ve A5 2020’nin tanıtımı için hazırlanan yeni reklam kampanyası yayına girdi. Markanın reklam yüzü olan Sıla’nın başrolde olduğu kampanya, “Onun Yeteneği #SeninYeteneğin” adı altında rolünü canlandırıyor. 

Sıla Fotoğraf Çekimi Yapıyor

Türkiye'de 'de OPPO reklam yüzü olan Sıla reklam filminde hem kendi yeteneğiyle hem de OPPO’nun en son teknolojilerle geliştirilen kamerasıyla dikkat çeken fotoğraflar çekerek bir sergi açmaya karar veriyor. OPPO telefon firmasının reklam çekimleri Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde 3 günde gerçekleştirilen kampanya, Havas İstanbul imzası taşıyor. Prodüksiyon ise Kala Film üstleniyor.

Muzurca.com 


YORUMLAR

  • 0 Yorum