Sıla Kocası Tarafından Öldürülen Emine Bulut İçin Hangi Şarkıyı Söyledi

Sıla Kocası tarafından canice boğazı kesilerek öldürülen Emine Bulut için Sezen Aksu'nun hangi Şarkısını söyledi? Sıla tepkisini hangi sözlerle ifade etti?

Sıla Kocası Tarafından Öldürülen Emine Bulut İçin Hangi Şarkıyı Söyledi
01 Eylül 2019 - 15:22 - Güncelleme: 01 Eylül 2019 - 17:26

Sıla Bodrum'da geçtiğimiz günlerde Kırıkkale'de kocası tarafından boğazı kesilerek öldürülen Emine Bulut için şarkı söyledi. Sezen Aksu'nun Ünzile şarkısını söyleyen Sıla "Elimizi taşın altına koymalıyız" sözleriyle konsere damga vurdu. 

Elimizi Taşın Altına Koymalıyız 

Sıla eski sevgilisi Ahmet Kural'dan şiddet gördüğü ifadesiyle mahkemeye başvurmuştu.Geçtiğimiz günlerde eşi tarafından canice boğazı kesilerek öldürülen Emine Bulut için Ünzile şarkısını söyleyen Sıla Şarkıya şu sözlerle konsere başladı;

"Ölüm beter. Geride kalmak ölümden beter. Gidenlerin, yitirdiklerimizin ardından söylüyoruz. Geride kalan küçük çocuklar, geride bırakılan yaralı yürekler gibi söylüyoruz. Öldürülen kadınların kanayan kalpleri gibi atıyor kalbimiz. Geri döndüremeyiz. Ama sessiz kalmayabiliriz" sözlerini söyledi. Sıla, şarkının sonunda ise "Valla birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için. Elimizi taşın altına sokmazsak bu memlekette hiç bir şey halledemeyiz" ifadelerini kullanarak tepki gösterdi.
Sıla Bodrum Antik Tiyatro'da yine Sezen Aksu'ya ait olan Zeybek isimli şarkısını söyledi. Sahneye efe kıyafetiyle Çağıl Ayaz zeybek oyunuyla eşlik etti. 30 Ağustoa Zafer Bayramı'nı ve Dünya Barış Günü'nü kutlayan minik efeyi Sıla öperek uğurladı. 

Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum