Şeyma Subaşı'nın Dans Videosu Tepkilere Neden Oldu

Sosyal medya hesabından iç çamaşırlı hali ile seksi dans videosu yayınlayan Şeyma Subaşı gelen tepkiler sonucunda videoyu kaldırdı ve hesabını kapattı.

Şeyma Subaşı'nın Dans Videosu Tepkilere Neden Oldu
25 Mart 2020 - 14:00

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Şeyma Subaşı paylaştığı dans videosu tepkilere neden oldu.
Subaşı sosyal medya hesabından iç çamaşırlı dans videosunu paylaştı kısa zamanda dikkatleri üzerine çeken ünlü fenomen tepkiler sonrası hesabını kapattı.


Dj sevgilisi Guido Senia ile evde karantinada olan ve çoğu ünlü gibi sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan fenomen gündem oldu.

Geçen yaz DJ Sevgilisi ile birlikte İbiza'da tatil yapan ve sık sık yurtdışına çıkan Şeyma Subaşı evde karantina altında olduğu biliniyor. Subaşı sosyal medya hesabından yaptığı siyah iç çamaşırlı seksi dansı ile tepkileri üzerine çekti.

Paylaşımından sonra tik tok hesabını kapatan ve yaptığı paylaşımı kaldıran subaşı gündem olmaya devam ediyor. TİK Tok hesabından ise ‘Biliyorum biliyorum, Şeyma Subaşı Tik Tok’u kaldırılamaz. Zamanım da olmayacak zaten inşallah.


Sadece evde Şeyma halleri işte’ notu ile dans videosun paylaşmıştı. Gelen tepkiler sonucunda videoyu sosyal medya hesabından kaldıran fenomen tik tok hesabını da kapattı.


Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum