Şeyma Subaşı'ndan Sosyal Medya'yı Sallayan Bornozlu Poz

Sosyal medya hesabından verdiği cesur paylaşımlar ile son günlerin en çok konuşulan isimleri hale gelen Şeyma Subaşı bornozlu fotoğrafı ile sosyal medyayı salladı.

Şeyma Subaşı'ndan Sosyal Medya'yı Sallayan Bornozlu Poz
26 Eylül 2019 - 12:24

Son günlerde Dj sevgilisinde ayrılma iddiaları ile gündeme gelen Subaşı sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar ile kendinden söz ettirmeye devam ediyor.

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı yapmış olduğu paylaşımlar ile dikkat çeken isimlerin başında geliyor.Acun Ilıcalı'dan ayrıldıktan sonra daha cesur ve tatil paylaşımlarda bulunan Şeyma Subaşı son paylaşımı ile tüm dikkatleri üzerine topladı.

Son günlerin en çok konuşulan isimleri arasına giren Şeyma Subaşı sevgilisi DJ Guido Senia İle ayrılma iddiları çıkmıştı.Tatil paylaşımları ile büyük dikkat çeken Şeyma Subaşı Sona olarak otelin mini balkonunda bornozla poz verdi. Subaşı'nın elinde kahve bardağı ile verdiği pozdaki göğüs ve bacak dekolteleri dikkat çekti.

Sosyal medya hesabında 3,1 milyon takipçisi bulunan Şeyma Subaşı verdiği pozları milyonlar ile paylaşıyor. Bu sayede sosyal medya gündemine en çok konuşulan isimler arasında yer alan sosyal medya fenomeni son paylaşımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum