Şeyma Subaşı İflas İddiaları Gelince Youtube Kanalı Açtı

Ünlü fenomen Şeyma Subaşı bir yıl önce açtığı kafenin birinci yılını kutlamıştı birçok ünlünün katıldığı davet sonrası Şeyma Subaşının İşlerinin iyi gitmediği ve bunun üzerine Youtube kanalı açtığı iddia ediliyor.

Şeyma Subaşı İflas İddiaları Gelince Youtube Kanalı Açtı
20 Ekim 2019 - 15:03

Ünlü isimlerinde davet edildiği Healtyish Cafe’nin 1. Yıl Partisine sonrası Şeyma Subaşı birinci yıl partisini yeni açtığı YouTube kanalından paylaştı.

Sosyal medya hesabında tam olarak 3 milyon takipçisi bulunan Şeyma Subaşı youtube kanalındaki ilk videosu bir günde 160 bin kişiye ulaştı. Şeyma Subaşı Arkadaşının düğününe katılmadan önce çektiği fotoğrafı “Nasıl hazırlandığım ise yakında YouTube kanalımda... “ notuyla paylaşan Şeyma Subaşı, YouTube videolarına devam edeceğini takipçilerine belirtti.

Acun ılıcalı kira 'garantörlüğü ’yaptığı Subaşı, geçen yıl Bebek’te sağlıklı ürünler satacağını söylediği Healthyish Cafe’yi açmış ve yaptığı büyük açılışta birbirinden ünlü misafirlerini konuk etmişti.

Acun Ilıcalı'dan ayrıldıktan sonra daha cesur ve tatil paylaşımlarda bulunan Şeyma Subaşı son paylaşımı ile tüm dikkatleri üzerine toplamıştı. Son günlerin en çok konuşulan isimleri arasına giren Şeyma Subaşı sosyal medya hesabını aktif olarak kullanıyor.Yaz mevsimi boyunca DJ sevgilisi ile tatil yapan Şeyma Subaşı yaza ve Ibiza'ya bir veda niteliği taşıyan bir paylaşımda bulurken sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile tüm dikkatleri üzerine çekmişti.


Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum