Şeyma Subaşı Healthyish Cafe'nin Birinci Yılını Kutladı

Şeyma subaşı Bebekte açtığı Healthyish Cafe’nin ''sağlıklı ürünler sattığı'' açılışının birinci yılını kutladı. Acun Ilıcalı'dan Ayrıldıktan sonra hayatını konu alan bir kitap yazmıştı. Şimdilerde ise Bebek’teki mekanı ile ilgileniyor.

Şeyma Subaşı Healthyish Cafe'nin Birinci Yılını Kutladı
16 Ekim 2019 - 15:24

Yaz mevsimi boyunca DJ sevgilisi ile tatil yapan Şeyma Subaşı yaza ve Ibiza'ya bir veda niteliği taşıyan bir paylaşımda bulurken sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Şeyma Subaşı yaz mevsiminin bitmesiyle birlikte İstanbul’a dönüş yaptı.

Acun ılıcalı kira 'garantörlüğü ’yaptığı Subaşı, geçen yıl Bebek’te sağlıklı ürünler satacağını söylediği Healthyish Cafe’yi açmış ve yaptığı büyük açılışta birbirinden ünlü misafirlerini konuk etmişti.

Şeyma’nın mekanıyla ilgili yapılan haberlerin neredeyse tamamında Acun Ilıcalı’nın buranın bir yıllık kirasını ödediği şeklinde bilgi vardı. Genç kadın içinde bulunduğumuz gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Cafe’sinin birinci yılını kutladığını yazdı.

Durum böyle olunca da bir yıllık kirası peşin ödenmiş mekanında işlerini yürüten Şeyma Subaşı’nın Bebek’teki işletmesinin varlığını daha ne kadar sürdüreceği merak konusu oldu. Aylık 60 bin lira kirası olan işletmenin işleri iddia edildiği gibi kötüyse, Ilıcalı’dan aylık 250 bin lira nafaka alan Şeyma Subaşı birkaç ay sonra zor bir karar vermesi gerekebilir.

Magazin kulislerinde dolaşan iddialara göre işleri pek de iyi gitmiyor. Bir yılın dolmasıyla birlikte Acun Ilıcalı’nın sağladığı ‘kira garantörlüğü’ de bitiyor.

Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum