Sevda Demirel'in Annesi Kızının Neslihan Doğrusöz İle Aşk Yaşadığını Duyunca Bayıldı

Sevda Demirel kiminle aşk yaşıyor? Sevda Demirel'in annesi Sevda Demirel hakkında neler konuştu? Sevda Demirel'in annesi kızının diğer ilişkilerinde nasıl sorunlar yaşadığını hangi sözlerle anlattı?

Sevda Demirel'in Annesi Kızının Neslihan Doğrusöz İle Aşk Yaşadığını Duyunca Bayıldı
08 Ocak 2020 - 16:07

Sevda Demirel ve geçtiğimiz günlerde ameliyatsız cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrusöz ile aşk yaşadıklarını dile getirdiler. Moda programlarında ün kazanan Neslihan Doğrusöz cinsiyetini değiştirdikten sonra ismini Doruk Doğrusöz  ismini verdiğini açıklamıştı.

Şimdilerde ise Sevda Demirel ile aşk yaşadığını ve birbirlerini çok sevdiklerini itiraf ettiler. Sevda Demirel’in annesi Seyhan Soylu’ya konuştu. Sevda Demirel’in annesi kızının Doruk Doğrusöz ile ilişki yaşadıklarını duyduktan sonra bayıldığını, komşuların ambulans çağırdığını ve kızı Sevda Demirel için duygu durum bozukluğu yaşadığını söyleyerek şu sözlerle açıklama yaptı; TEKRAR BİR TRAVMA YAŞAMASINI İSTEMEM 

Benim kızım duygu durum bozukluğu yasıyor olmalı. En son ilişkisinden sonra bavulunu toplayıp her şeyini bırakıp gitti. Kendini yalnızlığa itti. Sevda Demirel’in annesi konuşmalarını şöyle sürdürdü;  Panik atak oldu. Şimdi bir travma daha geçirip üzülmesini istemem. Bu yüzden ben bu ilişkiye cinsel bazdan değil kızım böyle bir ilişkiye hazır değil bu yüzden de karşıyım.

Onun üzülüp yıpranmasını bir anne olarak istemem. Haberi okuyunca bayılmışım. Komşularım ambulans çağırmış gözümü hastaneye açtım Kızıma bavulunu topla Almanya'ya geliyorsun dedim. İfadelerini kullandı. Sevda Demirel’in annesi bu ilişkiye onay vermediğini ve kızını bavulunu toplayıp Almanya’ya çağırdığını söyledi.
Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum