Selin Ciğerci Sevgilisine Mesaj Atan Kadının Mekanını Bastı İfşa Etti

Sosyal Medya Fenomeni Selin Ciğerci sevgilisine mesaj atan kadının bulunduğu mekanı bastı ve o kadını rezil etti. Yaşanan olayın videosu ise sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Selin Ciğerci Sevgilisine Mesaj Atan Kadının Mekanını Bastı İfşa Etti
25 Eylül 2019 - 12:17

Selin Ciğerci sevgilisine mesaj atan kadını rezil etti. Sosyal Medya dünyasında geniş yer bulan bu video çok sayıda kullanıcı tarafından paylaşıldı. 

Sevgilisine mesaj atan kadının bulunduğu mekana giden ve kadına çok sert tepki gösteren Selin Ciğerci'nin bu videosu çok konuşuldu. İşte Selin Ciğerci'nin o videosu. SELİN CİĞERCİ'NİN VİDEOSU

Twitter başta olmak üzere sosyal medya dünyasında günün manşeti olan Selin Ciğerci'nin bu hareket çok sayıda kullanıcı tarafından destek gördü. Evli, nişanlı veya sevgilisi olan erkeklere mesaj atan bazı kadın grubunun olduğunu ifade eden kullanıcılar Selin Ciğerci'nin hareketinin herkese örnek olması gerektiğini savundular. 

Yaşanan olaya dair video Twitter'da gündem olurken bazı kullanıcılar şu ifadelerle sosyal medya fenomenine destek oldular. 

''Selin Ciğerci’ye helal olsun dedim valla. Müstehak bu komşunun tavuğunu kaz gören .....''

''Selin Ciğerci nişanlısına msj atan kadını böyle rezil etmiş''

''Selin Ciğerci sevdiği bey için mekan basıp yav...yan kadını rezil etmiş. Çoğu kadından daha kadın alnı olsa da öpsem keşke.''

Videoyu Twitter'da izlemek için TIKLAYINIZ

Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum