Selin Ciğerci'nin Anne Olma Özlemi Sosyal Medyayı Salladı 

Üç yıl önce cinsiyet değiştiren Bebek Okan yani yeni ismiyle Selin Ciğerci anne olmayı arzu eden bir notla sosyal medyada paylaşım yaptı. Paylaşımında Selin Ciğerci ne söyledi? Takipçileri Selin Ciğerci'nin bu notuna nasıl tepki verdi?

Selin Ciğerci'nin Anne Olma Özlemi Sosyal Medyayı Salladı 
18 Kasım 2019 - 16:19 - Güncelleme: 18 Kasım 2019 - 18:53

Bebek Okan olarak bilinen ve üç yıl önce geçirmiş olduğu ameliyatla cinsiyet değiştirerek ismini Selin Ciğerci olarak belirten sosyal medya fenomeni anne olma özlemiyle tutuşuyor.

Sosyal medya üzerinden anne olmak ile ilgili paylaşım yapan Selin Ciğerci takipçileri tarafından beğeni ve yorum aldı. Selin Ciğerci sosyal medya platformu olan Instagram hesabı üzerinden bir fotoğraf paylaşarak şu notu düştü;Gerçek Zenginlik Anne Olmaktır 

Gerçek zenginlik arkamda gördüğünüz havuzlu villa asla değil. Sağlıklı olmak, nefes almak bir de herhalde anne olmak değil mi? Bu kangurunun içi dolacak bebeğin olacak deseler hiç düşünmez çorabıma kadar verirdim sözleri ile Instagram'ı salladı.

Selin Ciğerci Instagram hesabı üzerinden duygusal bir not paylaşarak gerçek zenginliğin havuzlu villâların olmayacağını evlat sahibi olmak bir bebek sahibi olmayı anne olmayı vurgulayan Selin Ciğerci duygusal bir not paylaştı. 

Geçtiğimiz aylarda futbolcu Gökhan Çıra ile evlenen Selin Ciğerci anne özlemi çektiğini ve bir bebek sahibi olabilmek için bütün herşeyini feda edeceğini hatta çorabını bile vereceğini Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Selin Ciğerci'nin paylaştığı bu nota binlerce beğeni ve yorum geldi.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum