Sedat Peker'den 10 Kasım Atatürk Açıklaması! Peygamber Değil Gökbörü

Sedat Peker, 10 Kasım dolayısıyla yapmış anma açıklaması ile sosyal medyanın gündeminde yer aldı. Sedat Peker anma açıklamasında Atatürk'ü peygamber olarak görmediğini ifade ederek Atatürk'ü Gökbörü olarak nitelendirdi.

Sedat Peker'den 10 Kasım Atatürk Açıklaması! Peygamber Değil Gökbörü
10 Kasım 2019 - 15:32

Sedat Peker, 10 Kasım Atatürk'ü anma etkinlikleri kapsamında kendisine ait sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu. Bu kapsamda Atatürk'e ilişkin açıklamalarda bulunan Sedat Peker, kendisine Atatürkçü diyen bazı kesimleri eleştirdi. 

Atatürk'ün Türk milleti için önemine sık sık vurgu yapan Sedat Peker'in sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımları sizlerle buluşturuyoruz.SEDAT PEKER'DEN ATATÜRK VE PEYGAMBER AÇIKLAMASI

Sedat Peker Atatürk'e dair paylaşımlarının ilk cümlesinde bizler Atatürk'e nefret besleyenler olmadık ifadesini kullandı. Atatürk'ü Tanrı yada Peygamber olarak görmediklerini ifade eden Sedat Peker Atatürk'ün 100 yılda bir geldiği inanılan Gökbörü olduğunu ifade etti. 

Sedat Peker'in O Paylaşımları

Bizler tarihsel gerçeklikten uzaklaşıp şu veya bu sebeple BÜYÜK ÖNDER ATATÜRK’ten nefret edenlerden asla olmadık ve olmayacağız.

BÜYÜK ÖNDER ATATÜRK’e haşa yarı TANRI ya da PEYGAMBER muamelesi yaparak toplumun bir kesiminin ATATÜRK’ten uzaklaşmasını sağlayacak sahte ATATÜRKÇÜLERDEN de asla olmayacağız.

Bizler BÜYÜK ÖNDER ATATÜRK’ün tarihimizin en zor anlarında çıkarabilmeyi başardığı GÖKBÖRÜ olduğuna yani MAVİ YELELİ BOZKURT olduğuna inananlardanız. GÖKBÖRÜ eski zamanlarda yaşamış olan TÜRKLER tarafından yüz yıl içerisinde bir veya iki kez ortaya çıktığı düşünülen MAVİ YELELİ BOZKURT’tur.

ATATÜRK SARHOŞTU ELEŞTİRİLERİNE YANIT

Sedat Peker tarafından yapılan paylaşımlarda ayrıca Atatürk ile ilgili sürekli gündemde tutulmak istenen bazı konulara eleştirilerde vardı. Bu konuda gerçekçi örnekler veren Sedat Peker şu ifadelere yer verdi. 

ATATÜRK’ü kişisel zevklerinden dolayı günahkar olarak betimleyenlere (alkol gibi) şunu özellikle söylemek isterim ki bizler işgale uğramış ülkemizi kurtaracak bir lider arıyorduk. Sadece tek özelliği iyi olmak olan birilerini aramıyorduk. (Mesela KAZIM KARABEKİR PAŞA salt iyilik aranırsa ATATÜRK’ten çok daha iyi bir insandı ama ülkeyi kurtaracak lider asla değildi.)

Ne bileyim çok iyi insanlar cami hocası olsunlar, ilkokul öğretmeni olsunlar ancak ülkemizi emperyalist yılanların elinden kurtarması gereken liderlerimiz ise İYİLİK MELEKLERİNİ kıskandıracak kadar masum YÜCE MİLLETİMİZİN haklarını korurken ise şeytanı dahi tedirgin edecek kadar tehlikeli olmak zorundadır.

10 Kasım Atatürk'ü Anma paylaşımının sonunda ise Sedat Peker Rahat uyu Atam bu ülkenin evlatları seni anlamaktadır dedi ve ekledi, bu ülkenin hikayesini tüm dünyaya doğru bir şekilde anlatmayı başarmaktadır. 

Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum