Seda Tosun'dan Derin Dekolteli Poz

Güzel oyuncu Seda Tosun sosyal medya hesabından deri dekolteli fotoğrafını paylaştı.  Güzel oyuncu paylaşımı takipçilerinden tam not aldı.

Seda Tosun'dan Derin Dekolteli Poz
19 Ekim 2019 - 11:45

Mahsum Kırmızıgül'ün hem oynayıp hem yönettiği film ile adını duyuran güzel oyuncu derin dekolteli bluzu ve mini eteğini sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. Hem oyuncu hem de şarkıcı olan Seda Tosun Sosyal medya hesabından yayınladığı cesur fotoğraflar ile adından sıkça söz ettiriyor.

Sosyal medya hesabından dekolteli siyah bluzu ve mini eteğiyle poz veren Seda Tosun'un paylaşımı kısa süre içinde çok sayıda beğeni almayı başardı.Sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraf ile dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncunu takipçileri ise Seda Tosunun paylaşımına "Keşke sizi daha fazla ekranlarda görsek çok güzelsinizin. Yorumunu yaptı. Tosun'un başka bir takipçisi ise, "Güzelliğiniz dünya standartlarında" yorumları yapıldı.Güzel oyuncu Seda Tosun 2008 yılı Miss Turkey finalistlerinden olan duygusal sinema filmi "Mucize’nin’’ en çok konuşulan isimlerinden biri olan Seda Tosun, Aydın Üniversitesi Drama Oyunculuk bölümü mezunu olduğu biliniyor.  Seda Tosun Balayı filminde başrol oynayarak herkesin tanıdığı ünlü bir isim olmuştur.

Muzurca.com 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum