Şarkıcı Sıla Gençoğlu Hamile Mi? Sosyal Medyadan Nasıl Bir Paylaşım Yaptı?

Şarkıcı Sıla Gençoğlu Hazer Amani ile geçen yıl aşk yaşamaya başlamıştı. Sıla Hazer Amani ile ne zaman evlenecek? Sıla Hazer Amani ile nerede evlenecek? Sıla yıldırım nikahı kıydırmak için ne kadar para harcayacak? Sıla hakkında çıkan hamile iddiaları doğru mu?

Şarkıcı Sıla Gençoğlu Hamile Mi? Sosyal Medyadan Nasıl Bir Paylaşım Yaptı?
03 Ocak 2020 - 11:02

2019 yılının Şubat ayı içinde bir arabada birbirlerine sarılmış vaziyette görülen Sıla Gençoğlu ve Hazer Amani yakalandıktan iki ay sonra aşk yaşadıklarını söylediler. Bir televizyon kanalının programında iddia ettiği bilgiye göre şarkıcı Sıla hamile. 13 Ocak’ta nikah masasına oturmaya hazırlanan Sıla Gençoğlu ve Hazer Amani yıldırım nikahı kıydıracaklar.

Sıla’nın Roma’da evleneceği ve nikah için 130 bin TL harcayacakları söylendi. Yıldırım nikahı kıydıracakları için herkesi şaşırtan Sıla ve Hazer Amani çiftinin hayranları acaba Sıla hamile mi sorusunu sordular.CEBİMDE YENİ ŞARKILAR GICIR GICIR

39 yaşında olan Sıla’nın 1 buçuk aylık hamile olduğu ve geçen aylar içerisinde Kıbrıs’a giderek yumurtalıklarını dondurduğu iddiaları konuşulurken Sıla’dan ilginç bir paylaşım geldi. Sıla hamile olduğuna dair hiçbir şey söylemezken sosyal medya hesabından uzun ve bol bir kazak ve bir etek tercih ederek şu şekilde bir paylaşım yaptı;

Her şey yeni. Cebimde yeni şarkılar gıcır gıcır. Muhabbetler ileri, yeni. Planlar, programlar heyecanlı, yeni. İçime bakıyorum, iyi, hamdolsun çok iyi. Sözleriyle paylaşım yaptı. Sıla’nın bu paylaşımından dolayı çıkan iddialar daha da güçlendi.
Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum