Şarkıcı Gökhan Özoğuz'dan Altın ve PKK İçin Sert Çıkış

Şarkıcı Gökhan Özoğuz nasıl bir paylaşım da bulundu? Yapmış olduğu paylaşım da neyi eleştirdi? Takipçileri nasıl tepki gösterdi? Gökhan Özoğuz gelen eleştirilere cevap verdi mi?

Şarkıcı Gökhan Özoğuz'dan Altın ve PKK İçin Sert Çıkış
14 Eylül 2019 - 20:49

Gökhan Özoğuz yaptığı paylaşımla gündeme bomba gibi düştü. Altın ve PKK konusunda paylaşım yapan şarkıcı Gökhan Özoğuz resmi Twetter sayfasın da Daha çok yapın bu günler daha iyi gibi sözlerle paylaşım yaptı.

Türkiye de siyanürle altın arama işine ve orman yangınlarına çok tepkili olan şarkıcı PKK terör örgütüyle ilgili bir paylaşım da bulundu. Yapmış olduğu paylaşım ise şöyle; "Daha da çok yapın!Bunlar iyi günler. Ülkenin tüm Ormanlık alanları çöle dönene kadar Altın aratın! Yahu nedir bu ara ormanlardan istedikleri? PKK orman yakar, diğeri altın arar. Hiçbir farkları yok!

Doğamız yok oluyor. Olan yine orada Yaşayan Halka oluyor. Yazık!" sözleriyle güne damgasını vurdu.
Şarkıcının yapmış olduğu paylaşım bir çok tepkiye neden oldu.
Sosyal medya kullanıcıları Gökhan Özoğuz’u devlet ve terör örgütü PKK’yı aynı konuma koyduğu için eleştiri yağmuruna tuttu.

 Gökhan Özoğuz’a gelen bazı cevaplar; Diğeri dediğin Devlet nerdeyse PKK ile bir tutacaksın yazıklar olsun bir insan kendi devletini teröristle bir tutar mı?

Dünyada hangi devlet kendi madenini yeraltı madenini ekonomiye katmıyor en güçlü ekonomisi olan dahil… İnsanda Vatan aşkı Bayrak aşkı olacak! Gibi sözlerle eleştirdi.

Gökhan Özoğuz takipçilerinin bu eleştirilerine yanıt vermedi.

Muzurca.com 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum