Şarkıcı Ebru Polat Deprem Sonrası Sosyal Medya'da Alay Konusu Oldu

Ünlü şarkıcı Ebru Polat Doğa Olayları beni çok etkiliyor. Doğa olayları olmadan önce gözlerinin kızardığını söyleyen Şarkıcı Ebru Polat sosyal medya ’da alay konusu oldu.

Şarkıcı Ebru Polat Deprem Sonrası Sosyal Medya'da Alay Konusu Oldu
26 Eylül 2019 - 16:50

İki gün önce sosyal medya hesabından Marmara Denizi'nde yaşanan depremden önce gözlerinin doğa olaylarından etkilenip kızardığını belirten ünlü şarkıcı bu gün yaşana depremin ardından sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girdi.İstanbul'da saat 13.59'da 5.8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Kent genelinde şiddetli şekilde hissedilen sarsıntı sonrası 4.1 ve 4.0 büyüklüğünde sarsıntılar kaydedildi.

Büyük korkunun yaşandığı deprem sonrası Ebru Polat'ın gözleri sosyal medya gündemine bomba gibi düştü.


Binlerce sosyal medya kullanıcısı "Devletin Ebru Polat'ın gözüne göre tedbir alınması gerek", "İyi misin gözün falan çıkmamıştır inşallah" ve "İstanbul'da yaşayanlar olarak senden nefret ediyoruz insan depremi önceden uyarır" diye binlerce yorumlar geldi.


Güzel şarkıcının gözleri kızarıyor. Doğa olayları beni çok etkiliyor dedi. Twitter ‘da gündeme oturdu . "Doğa olayları beni çok etkiliyor. Dün gece gözlerim bu haldeydi, sabah deprem oldu."

Notu ile sosyal medya da en çok konuşulan konular arasına girdi ve alay konusu oldu.

Muzurca.com 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum