Sağlık Çalışanlarına Sosyal Medya'dan Destek

Soysal medya hesabından yaptığı paylaşım ile ülke genelinde yeni bir zam kampanyasının başlanmasına sebep olan genç tekniker halk tarafından övgü aldı.

Sağlık Çalışanlarına Sosyal Medya'dan Destek
24 Mart 2020 - 20:00

Yeni tıp salgın olan corona virüsünden en çok etkilenen ülkelerden biri olan İngiltere’de bir sağlık çalışanı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım bütün ülkede dikkatleri üzerine çekti.

Paylaşımdan sonra ülke genelinde yeni bir kampanya başlattı. İngiltere’de acil tıp teknikeri olarak çalışan genç çalışan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımı tüm ülkede yankı uyandırdı.Genç tekniker sosyal medya hesabından "Ulusal Sağlık Servisinden çalıştığım için gururluyum" notu sosyal medya üzerinden sağlık çalışanlarına yardım kampanyasının başlamasına sebep oldu. İngiltere’de corona virüs ile mücadelede en çok etkilenen ülkeler arasında yer alıyor.

 Ülkede ölü sayısının 335 olduğu vaka sayısının ise 6 bin 650 ulaştığı açıklanmıştı. Sosyal medya üzerin paylaşım yapan ve tüm fedakârlıklarını gözler önüne seren sağlık çalışanlarına halktan tam destek geldi.
Sağlık çalışanını mesajı ülke genelinde büyük övgü alırken halk da sosyal medya üzerinden yardım kampanyası başlattı.


Corona virüs ile mücadele eden sağlık çalışanı sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda gururluyum notu dikkatleri üzerine çekti ve halk sosyal medya üzerinden yeni bir kampanya başlattı.


Sağlık çalışanlarına zam kampanyası ülke genelinde bu kampanya binlerce kişini destek verdiği biliniyor.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum