Rockefeller Ailesinin Yayınladığı Kehanet

Rockefeller ailesinin hakkında bilinmeyenler? Rockefeller ailesinin serveti ne kadar? Rockefeller ailesinin kehaneti? Rockefeller ailesinin corona virüsü ile bağlatısı ne? Rockefeller ailesinin yayınladığı kehanetde ne yazıyor?

Rockefeller Ailesinin Yayınladığı Kehanet
22 Mart 2020 - 15:08

Dünyanın en zegin ailesi olarak bilinen Rockefeller ve sömürgeci bir aile olarak biliniyor. 2010 yılılında Rockefeller ailesine ait olan bir vâkıfın yayınladığı raporda ise salgından bahsediyor.

Günümüzde dünyayı etkisi altına alan binlerce kişini hastalandığı ve yaşamını yitirdiği corana virüsü hakkında dikkat çeken bir kehanette Rockefeller ailesinin vâkıfından geldi. 2010 yılında ailenin yayınladığı bir rapora göre günümüzde çıkan Corona virüsünden bahsetmesi dikkatleri üzerine çekti.Rockefeller ailesinin 2010 yılında yayınladığı rapora göre ‘ölümcül küresel bir virüs salgınının ortaya çıkacağı’ anlatılıyor ve bütün dünyayı saran bu virüsten ilk olarak Çin'in kurtulacagı söyleniyor.

Kehanete göre corona virüsünde bahseden raporda virüsde ilk kurtulan ülke Çin olacak bahsedilen salgın tüm dünyayı saracak küresel gıda ve kaynak kıtlığı yaşanacağı belirtiliyor. Gelişmiş ülkelerin ise alt, üst olacağı anlatılıyor.

Salgını sadece İnsanları öldürmediğinden bahseden rapor Küresel salgının ekonomi üzerinde ise ölümcül etkisi olduğu ve uluslararası hareketlerin durma noktasına geldiği dükkânların ofis çalışanlarının hem de müşterilerin yoksu şekilde aylarca boş kaldığı ifade ediliyor.

En Zengin Yahudi Ailesi Rockefeller

Yeni şafağın haberine göre tartışmalı rapor 25 Mayıs 2010 yılında yayınlanmış ve bir kaç yıl sonra bilinmeyen bir neden ile yayından kaldırılmış. John Davison Rockefeller, Standard Oil’i kurarak ABD’nin ilk petrol baronu oldu ve 1910-1937 yılları arasında dünyanın en zengin insanı olarak ailenin adını efsaneleştirdi.

Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum