Rihanna'dan Sert Sözler Trump Akıl Hastası

Dünyaca ünlü sarkıcı Rihanna'dan ABD başkanı Donald Trump için "Amerika'nın en akıl hastası insanı" diyerek eleştirdi.

Rihanna'dan Sert Sözler Trump Akıl Hastası
11 Ekim 2019 - 11:41

Barbados'lu ünlü şarkıcı Rihanna, ABD başkanı Donald Trump sert sözler ile eleştirdi. Trump’ın Teksas’taki silahlı saldırılar nedeniyle ABD başkanına “Akıl hastası” yorumunu yaptığı belirtiliyor.

31 yaşındaki dünyaca ünlü sanatcı bu sözleri ile adeta dünyanın gündemine oturdu. Ünlü sanatcını ise bu sözlerini El Paso, Teksas, Dayton ve Ohio’da meydana gelen ve 32 kişinin hayatını kaybettiği saldırılarla ilgili “Kahredici” yorumunu yaptı.Güzel sanatçı devamında ise “İnsanlar yasal yollardan satın alınabilen ve savaşlarda kullanılan silahlarla katlediliyor. Bu normal değil, hiçbir şekilde normal olmamalı” ifadelerini kullandı.

Vogue dergisine Röportaj Verdi

Vogue dergisine yaptığı röportajda şarkıcı Rihanna saldırıların, insanların derilerinin rengi nedeniyle farklı sınıflandırıldığını söyledi. “Bu insanların yüzüne bir tokat. Tümüyle ırkçı” yorumunu kullandı.

Dünyaca ünlü sanatçı aynı zamanda ifadelerine “Aynı silahla Arap birini markete koyarsanız Trump oturduğu yerden bunun ‘akıl hastalığı’ olduğu açıklamasını asla yapmazdı” diyen Rihanna, “Görünen o ki şu anda Amerika’daki en akıl hastası insan başkanın ta kendisi” dediği öğrenildi.

Muzurca.com 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum