Recep Tayyip Erdoğan, Angela Merkel, Vladimir Putin ve Dünya Liderleri Hangi Burca Sahip

Dünyayı yöneten Devlet Başkanları hangi burca sahip? Devlet Başkanları'nın özellikleri ve doğum tarihleri ne zaman? Haberimizde...

Recep Tayyip Erdoğan, Angela Merkel, Vladimir Putin ve Dünya Liderleri Hangi Burca Sahip
20 Ekim 2019 - 20:17

Dünyayı yöneten ve aldıkları kararlar ile insanların yaşamlarını etkileyen ve büyük sorumluluk alan dünya liderleri hangi burca sahip. Dünyayı yöneten liderlerin hangi burca sahip olduklarını sizler için araştırdık. Belçika’dan Kuzey Kore’ye Suriye’den ABD’ye kadar birçok liderin burçları ve özellikleri çok şaşırtıcı.

Recep Tayyip Erdoğan; Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954’te doğmuştur. Cumhurbaşkanı Erdoğan balık burcudur. Duygularıyla hareket eden balık burçları aynı zamanda duygusal,  romantik, edebiyatçı, şiire ve müziğe ilgi özelliği ile bilinir.

Vladimir Putin; Rusya Başkanı olan Putin 7 Ekim 1952 tarihinde doğmuştur. Vladimir Putin terazi burcuna sahiptir. Terazi burcunun özelliği neyin iyi neyin kötü olduğuna karar veremez. Konuşmayı çok seven ikna edici bir özelliğe sahiptir. Terazi burcunun olumsuz yanları, kararsızlık ve değişkenliktir.Hasan Ruhani; İran Devlet Başkanı olan Ruhani 12 Kasım 1948 tarihinde doğmuştur. Ruhani akrep burcuna sahiptir. Akrep burcunun özelliği kimseye güvenmeyen kuvvetli sezgileri olan ve hırslıdır.Beşşar Hafız el-Esad; Suriye Cumhurbaşkanı olan Esad 11 Eylül 1965 tarihinde doğmuştur. Başak burcuna sahiptir. Başak burcunun özelliği ise hızlı ve pratik düşünceye sahip ve iş hayatında titiz oluşudur.Charles Michel ; Belçika Başbakanı olan Michel 21 Aralık 1975 tarihinde doğmuştur. Michel yay burcuna sahiptir. Yay burcunun özelliği ise konuşmayı çok seven her konuda fikri olan ve doğrulardan asla vazgeçmeyendir.Kim Jong-Un; Kuzey Kore Devlet Başkanı olan Kim 8 Ocak 1983 tarihinde doğmuştur. Kim Jong-Un oğlak burcuna sahiptir. Oğlak burcunun özelliği ise hırslı ve disiplinli çalışmak ve söylediği her şey ona göre doğru olmasıdır.Donald Trump; ABD Başkanı olan Donald Trump 16 Haziran 1946 yılında doğmuştur. Donald Trump İkizler burcuna sahiptir. Özelliği ise çabuk düşünüp hızlı karar verirler. Pratik zekaya sahiptirler  ve akıllıdırlar.Angela Merkel; Almanya Başbakanı Angela Merkel 17 Temmuz 1954 tarihinde doğmuştur. Merkel yengeç burcuna sahiptir. Özelliği ise anaç bir yapıya sahiptirler. Sezgileri kuvvetli ve eleştirilmekten hoşlanmazlar.Dünyayı yöneten liderlerin burçları ve özellikleri oldukça ilginç. Burç özelliğini taşıan liderler var ama burç özelliğini taşımayan liderlerde var. 

Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum