Putin Corona Virüsü İçin Özel Kıyafet Giydi

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin corona virüs tedavis yapılan hastaneye özel kıyafet ve maske giyerek ziyaret etti. Hastalar hakkında bilgi alan Putin çalışanları da denetledi.

Putin Corona Virüsü İçin Özel Kıyafet Giydi
25 Mart 2020 - 02:00

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin corona virüsü için kıyafet ve maske giydi. Ülke genelindeki durumları hastanede görmek isteye Rusya devlet başkanı Putin hastaların tedavisini ve bilgi almak için hastaneye özel kıyafet ile gitti.

Corona virüsünün en fazla görüldüğü şehir Moskova’da üst düzey önlemler alınmaya devam ediyor. Rusya’da aynı ülkemiz gibi 65 yas üstünün sokağa çıkması yasak ayrıca yeni önlemler sürekli alınmaya devam ederken Rusya devlet Başkanı Vladimir Putin yapılan tedavileri ve çalışmaları görmek için hastaneye özle kıyafet ve maske ile gitti.Ayrıca Putin corona mücadele merkezinde çalışan yetkililer ile toplattı yaptı. Hastalar hakkında bilgi aldı. Moskova belediye Başkanının yaptığı açıklanmaya göre bir günde 3 bin test yapılıyor hedefimiz bu yapılan testleri hafta sonuna kadar 13 bin kişide uygulamasını öngörüldüğünü belirtti.

Rusya Başbakan yardımcısın açıklamalarına göre ülke genelinde bugüne kadar 163 bin test yapıldığını ve bu testlerin artırılacağını ifade etti.

Rusya Devlet Başkanı Putin corona virüsü ile mücadelede sağlık çalışanlarını nasıl çalıştığını gördüğünü ve bütün çalışanların çok iyi koordine olduğu ayrıca onlar ne yapması gerektiğini çok iyi biliyorlar. Hastanelerimizde tüm ekipmanlarımız tam hiç bir eksiğimiz bulunmuyor dedi.

Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum